Були оприлюднені свіжі дані за рейтингом іноземних валют. Так, за індексом Біг Мака, вартість української валюти недооцінена більш ніж наполовину, тобто на 61,3%.

При цьому реальний курс гривні по купівельної спроможності повинен становити 9,93 грн за 1 долар. Про це пише видання The Economist.

Читай Знай.ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Відзначається, що на початку 2019 року за індексом Біг Мака національна валюта була недооцінена на 65,2%. Варто згадати, що керівництво щодо того, чи знаходяться валюти на "правильному" рівні, засноване на теорії паритету купівельної спроможності.

Популярні новини зараз

Юзік з Квартал 95 пройшов до Ради: переміг на окрузі в рідному місті Зеленського

Переможці парламентських виборів: хто проходить в Раду, поіменний список майбутніх депутатів

Остаточні результати виборів: як виглядає Верховна Рада України 9 скликання

Зеленський на дільниці розповів, хто стане прем'єр-міністром України: несподіваний поворот

Показати ще

Як відомо, в довгостроковій перспективі обмінні курси повинні просуватися в напрямку курсу, який надалі зрівняв би ціни на ідентичний кошик товарів і послуг в будь-яких двох країнах.

Нагадаємо, курс американської валюти в кінці минулого тижня обвалився нижче психологічного мінімуму в 26 гривень. Всього за тиждень "зелений" впав на 50 копійок.

Як повідомляв портал Знай.ua НБУ опублікував офіційний курс іноземних валют на 13 липня 2019 року. Курс долара порівняно з показниками у п'ятницю, 12 липня, знизився в ціні і тепер становить 25,76 гривень.

Також портал Знай.ua писав, що українці зможуть отримувати зарплату в доларах, а іноземну валюту можна буде купити навіть на поштовому відділенні.