Українці все частіше виїжджають на заробітки за кордон. Найпопулярнішим напрямком залишається Польща, однак все більше громадян нашої держави виїжджають працювати у Німеччину, Чехію, Швецію та інші країни. Так, стало відомо, скільки в середньому українці заробляють у Чехії.

Українські заробітчани у 2018 році в Чехії отримували 23 616 чеських крон, це близько 26,5 тис. грн. Про це свідчать дані доповіді "Аналіз доходів і витрат домогосподарств у 2018 році", оприлюдненого міністерством праці й соціальних справ країни.

Читай Знай. ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

заробітчани
заробітчани

Найнижчі середні зарплати:

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Вже відомі ціни на електроенергію для населення: чого чекати від платіжок
Показати ще
  • 24 300 чеських крон отримували працівники з Монголії,
  • 24 353 чеські крони – працівники з В'єтнаму,
  • 26 263 чеські крони – українці.

Серед працівників, що виконують роботу руками – найбільш низькооплачувані:

  • громадяни Болгарії – середня заробітна плата 21 782 чеські крони,
  • громадяни України – 23 616 чеських крон,
  • громадяни Монголії – 24 262 чеські крони.

українські заробітчани
українські заробітчани

Максимальну середню зарплату отримували громадяни:

  • Німеччині – 107 683 чеські крони.
  • Словаччини – 40 664 чеські крони.

Зазначимо, що за останній рік кількість українців, бажаючих підкорити нові країни, зросла на 7% і зараз становить понад 30%. Найбільше заробітчан зараз їдуть саме до Чехії.

Нагадаємо, заробітчани знайшли новий рай в Європі: зарплат та вакансій більше, ніж у Польщі.

Як повідомляв портал Знай.ua, український заробітчанин загинув у муках через звірячий цинізм поляків: взяли у рабство та вивезли у ліс.

Також Знай.ua писав про те, що за минулий рік українська родина з середніми доходами майже половину свого бюджету витрачала на харчування.