В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун запропонувала на законодавчому рівні ввести визначення електронних сигарет і обмежити продаж тютюну. Про це вона повідомила на офіційній сторінці у Facebook. Таким чином Супрун думає, що допоможе зберегти здоров’я українців, а також наблизить наше законодавство до європейських стандартів.

"Міністерство охорони здоров'я України пропонує на законодавчому рівні ввести визначення електронних сигарет і обмежити продаж тютюну. Це допоможе зберегти здоров'я українців, а також наблизить наше законодавство до європейських стандартів", - зазначила вона.

МОЗ пропонує на кожній упаковці сигарет, крім напису розміщувати кольорове фото, яке попереджає про наслідки для здоров’я. І це попередження має займати не менше 65% площі сигаретної упаковки, і не менше 30% площі упаковки електронних сигарет чи контейнерів для заправки.

Уляна Супрун
Уляна Супрун

Популярні новини зараз

Порошенко "охрестив" себе президентом України знову: що сталося

Ведуча "Орла і Решки" вивалила декольте у тонкій маєчці: "Мальвіна нервово курить в сторонці"

Українські моряки потрапили у полон до піратів: за їхні життя бореться увесь світ - на рахунку кожна хвилина

Кароль трепетно привітала покійного чоловіка Огіра, сльози навертаються: "Сьогодні твій день"

Показати ще

Крім того, на законодавчому рівні хочуть заборонити сигарети, в яких міститься понад 1 мг нікотину, 10 мг смоли і 10 мг монооксиду вуглецю, а також тютюнові вироби з вітамінами, кофеїном або добавками, що створюють враження, ніби куріння має переваги для здоров'я.

Електронні сигарети = традиційне куріння, а не “безпечна альтернатива” сигаретам Міністерство охорони здоров'я України...

Geplaatst door Уляна Супрун op Zondag 14 juli 2019

"Вперше на законодавчому рівні буде введено поняття електронних сигарет і інших способів споживання тютюну. Буде визначено, що і згоряння тютюну, і тління і нагрів - це все куріння. Палити їх у приміщенні заборонено. Також заборонено рекламувати будь-які сигарети та тютюнові вироби незалежно від способу їх споживання", - підкреслила Супрун.

Супрун додала, що на кожній пачці сигарет, крім напису має бути кольорове фото, яке попереджає про наслідки для здоров'я. І це попередження має займати не менше 65% площі сигаретної упаковки, і не менше 30% площі упаковки електронних сигарет або контейнерів для заправки.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про кастрацію збоченців

Як повідомляв портал Знай.ua, петиція за хімічну кастрацію педофілів в Україні набрала потрібну кількість голосів

Також Знай.ua писав, одеська поліція затримала ґвалтівника неповнолітньої дівчинки, який два роки переховувався від правоохоронців.