Собака - це вірний друг і захисник. Але ще спеціально навчені собаки можуть показувати неабиякі результати, що радують серце. Так, чотири українські кінологи зі своїми спеціально навченими собакам увійшли до сотні найкращих у світі.

Чотирилапі та їхні господарі успішно працюють на Державну службу з надзвичайних ситуацій України. Відтак, зайняли почесні місця у популярному рейтингу серед сотні найкращих у світі.

Анна Кунічик із Асею (порода малінуа)

Ірина Давиденко з Аміною (порода малінуа)

Представляють Міжрегіональний центр швидкого реагування (м. Ромни, Сумської області).

Популярні новини зараз
ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Сергій Лухін та Кріс (такса)

Представляють Навчальний центр оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (с. Ватутіне, Харківської області). Цей собака знаходиться на 90 сходинці. Це єдиний пошуково-рятувальний собака породи такса в Європі.

Валерій Радченко зі своєю вихованицею Сатті (малінуа)

Представляють Мобільний рятувальний центр швидкого реагування. Даний рейтинг оприлюднили на офіційному світі Міжнародної організації рятувальних собак (IRO).

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Він враховує професійну майстерність, а також рівень підготовки кінологів та їхніх чотирилапих помічників у період з 1 червня 2018 року по 22 липня 2019 року, пояснює ДСНС.

Нагадаємо, у Дніпрі врятували маленьке диво, такі кадри пробирають до сліз.

Раніше Знай.uа повідомляв, портрет інтернет-зірки прикрасив стіну будинок під Одесою.

Також Знай.uа писав, Запоріжжя заполонили інопланетні собаки.