Голова Національної поліції Сергій Князєв представив нового главу поліції Київської області Андрія Небитова, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника обласного управління поліції. Про це повідомляє департамент комунікації Нацполіції.

Так, Небитова призначили на посаду в середу, 17 липня, під час робочої наради в Головному управлінні поліції області за участю голови Київської ОДА Михайла Бно-Айріяна, представників прокуратури області та інших силових структур МВС.

джерело: Сергій Моргунов / theБабель
Андрій Небитов
Андрій Небитов

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

За словами Князєва, суспільство в даний час вимагає "поліції безпеки".

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд припиняє виплату пільг: хто залишиться без підтримки Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

"Саме блок безпеки - наша найбільша відповідальність. Подія, що призвела до смерті хлопчика в Переяслав-Хмельницькому, лягла чорним тавром на всю роботу поліції. Однак ми щодня повинні повертати довіру людей", - заявив глава Нацполиции.

Сергій Князєв

Нагадаємо, що в. о. голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь йде у відставку.

Як повідомляв портал Знай.uа, на Харківщині Володимир Зеленський звільнив з посад голів чотирьох районів області.

Також портал Знай.uа писав, що Зеленський взявся за послів часів Порошенка.