Група компаній ВАТ "Мотор-Січ" із Запоріжжя протягом двох років фінансувала діяльність терроритической організації "ДНР", про це повідомляє прес-служба СБУ. Так само повідомляється,що співробітники відомства припинили злочинну діяльність.

"Посадові особи відокремленого підрозділу групи – "Сніжнянський машинобудівний завод", який розташований на тимчасово окупованій території Донецької області, при здійсненні господарської діяльності розробили і реалізували механізм проведення безтоварних операцій з суб'єктами підприємницької діяльності, розташованими на території України, РФ і так званої "Донецької народної республіки", - йдеться у повідомленні СБУ, як повідомляє "Оглядач".

СБУ
СБУ

В результаті операції у "Центральний Республіканський банк ДНР" надходили платежі "Сніжнянського машинобудівного заводу" у вигляді сплати непередбачених чинним українським законодавством так званих "податків та інших обов'язкових платежів".

Співробітники СБУ задокументували, що в 2015 році Сніжнянський машинобудівний завод в бюджет "ДНР" сплатив понад 32 млн російських рублів. Завод також здійснював передачу на безоплатній основі товарно-матеріальні цінності для потреб  "Міністерства доходів і зборів Донецької народної республіки".

Популярні новини зараз

Богдана з дівчиною та охороною підловили посеред ночі в неочікуваному місці: так ось де гуляє права рука Зеленського

Головне за ніч: "прощання" Зеленського з Банковою, останній шанс Гримчака та повстання Захарченка з пекла

Волочкова осоромилася черговою рогаткою на яхті, вразливим не дивитися: "Я взагалі живу в шпагаті"

Син Порошенка влаштував переполох на вечірці - без свідомості та штанів: ЗМІ показали ганебне відео

Показати ще

Следовтели міністрества вже оголосили про підозру директору та начальнику фінансового відділу заводу  у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму).

Відзначимо, що "Мотор-січ" -  одне з головних авіаційних підприємств пострадянського простору.

Нагадаємо, що українські військові моряки, яких незаконно утримують в Російській Федерації, повинні бути звільнені з полону за рішенням морського трибуналу, а не в рамках якихось обмінів.

Як повідомляв Знай.uа, зустріч Зеленського з Путіним: розкрито ймовірний сценарій.

Також Знай.uа писав, Зеленський зміг витягнути 15 моряків з пазурів Путіна, Україна завмерла в очікуванні.