На сайті Головного сервісного центру МВС став працювати новий онлайн сервіс, використовуючи який можна легко вычеслить вартість номерного знака з бажаної комбінацією цифр: http://hsc.gov.ua/vartist-nomeriv/.
Нагадаємо, сьогодні увійшло в силу постанова Кабінету Міністрів України від 24 липня 2019 № 663, згідно з яким перелік платних номерних знаків розширюється, тепер більше номерів доступні для замовлення громадянами. Варто врахувати, що цією послугою можуть скористатися лише власники легкових автомобілів.
Онлайн-сервіс гранично простий у використанні: номерні знаки поділені за 8 категоріями і громадянин має можливість зробити сортування від найдешевших знаків до найдорожчих і навпаки. Всі платні номерні знаки повинні складатися з чотирьох цифр, які складаються з наступних комбінацій:
1. Комбінації чотирьох однакових цифр – коштуватиме 30 тис. грн;
2. Послідовні комбінації від 0001 до 0009 – за це доведеться викласти 30 тис. грн;
3. Три однакові цифри підряд (наприклад, 0777) – будуть коштувати господареві автомобіля 10 тис. грн;
4. Дві послідовні пари однакових цифр (наприклад, 1122) – так само 10 тис. грн;
5. Комбінації 0123 і 1234 – 10 тис. грн;
6. Комбінації, які починаються з двох нулів, в яких наступні цифри неоднакові (наприклад, 0032) – становлятся дешевше, віддати необхідно 8 тис. грн;
7. Три однакові цифри не підряд (наприклад, 7077) – 4 тис. грн;
8. Комбінації, де однакові: перша та третя цифра, друга і четверта цифра; перша і остання цифра, друга і третя цифра (наприклад, 1221; 1212) – 4 тис. грн.
До цього можливість автовлюбителей офіційно підібрати номерний знак з необхідної їм комбінацією цифр була обмежена. Зазначеною постановою нарешті нормативно закріпилися ринкові ціни на такі номерні знаки, а також чіткий механізм отримання клієнтами даної послуги.
Нагадаємо, президентська партія Зеленського поїхала вчитися на депутатів.

Як повідомляв раніше Знай.uа, Тіна Кароль потрапила в жахливу ПП.

Також Знай.uа писав про те, що Кличко знову зганьбився, висловившись про новий пішохідному мосту.