Прогнозів на тиждень на просторах інтернету дуже багато і складно вибрати саме той, який дійсно таїть в собі істину. Знай.ua звернувся до відомої української віщунки Лані Яр, щоб вона підказала нашим читачам, які дії їм потрібно зробити, щоб прибрати з життя негатив і залучити благословення богів. У кожної людини є своє призначення, яке він повинен зробити протягом найближчих семи днів.

Також вона розповіла про те, що чекає Україну на цьому тижні. Як нам підготуватися до небезпек, які нас очікують, щоб їх уникнути.

лана
лана
Лана Яр заглянула в майбутнє нашої країни

Бог Коляда (народжені 21-22 грудня - 21 березня) Святогор, хранитель стовпів, що підтримують небо, каже нам про те, що у вас є зараз і сила, і енергія для руху вперед, проте зараз слід взяти паузу і добре подумати про подальші перспективи . Що стосується здоров'я: всі біди щодо фізичного здоров'я припиняться, однак вас чекає довге завзяте відновлення сил. Любовні стосунки проявлять через себе ваші обопільні кармічні завдання. У ділових питаннях вам слід трохи зупинитися, поглянути на всі процеси спокійним поглядом. Є небезпека стати без вини винуватим. Всі рішення пропускайте через внутрішні відчуття.

Популярні новини зараз
Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках "Йде не туди": "Холостяк" Алекс Топольський згадав приставання іншого хлопця Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Дружина "котлети" Тищенко підігріла скандал із Таїландом гарячими фото: вважає, що вийде перетворити на жарт
Показати ще

Порада: пам'ятайте про важливість тверезої оцінки ситуації. Не ігноруйте отримані попередження в даному розкладі, якийсь сфері вашого життя загрожує небезпека.

Бог Ярило (народжені 22 березня - 21 червня) Кощій, полководець Чернобога, говорить про те, що ваша завдання не цей тиждень - вийти з внутрішньої кризи, пригнічення або ж зробити все можливе, щоб не загнати себе в депресію. Що стосується здоров'я: очікується виникнення хвороби, яка здавалося не реальною. Любовні стосунки: найтемніша різа Скипер Звіра попереджає про небезпеку настання хаосу в даній сфері життя. Можливі сварки та непорозуміння, які торкнуться не тільки вас, але і всіх оточуючих. Події в діловій сфері можуть бути не дуже веселими. Зараз не час спочивати на лаврах слави! Так само не нехтуйте думкою оточуючих, співробітників і клієнтів.

Порада: домашні справи вам варто переробити швидко, є важливі питання соціального характеру, в яких вам потрібно активно брати участь. Не сумуйте, не поспішайте і не нервуйте.

Бог Купало (народжені 22 червня - 22 вересня) Чур, хранитель роду людей, говорить про завдання усунути порушення особистих кордонів, прибрати всі виниклі перешкоди з зовнішньої сторони. Що стосується здоров'я - всі виниклі хвороби на цьому тижні будуть мати більш тонку причину, можливо енергетичний вплив з боку. У любовних відносинах вам належить підтримати свою другу половинку, допомогти їй справитися з поведінкою, яка стала звичною і має за собою досить глибокі, внутрішні причини. Допоможіть їй впоратися з внутрішнім болем. Трудові питання будуть цілком і повністю залежати від жінки. У справах проявиться вплив жіночого фактора, це може бути дружина, мати або співробітниця.

Порада: усвідомте свої помилки і тримайте удар. Певні події, як підсумок дій і думок вже запущені простором. Приберіть логіку і розрахунок.

Бог Авсень (народжені 23 вересня - 21 грудня) Китоврас, бог мудрості, каже, що ваша основна задача на цьому тижні - вибратися з пастки, в яку ви потрапили. Усуньте таємні пристрасті і переваги, вони роблять вас безпорадними. Здоров'я: чекайте повне одужання і прекрасний стан. Любовні стосунки принесуть якісь руйнування віджилого, цілком можливо вам доведеться допомогти вашій другій половинці пережити втрати минулого. Що стосується трудових питань: задумайтесь, чи не займаєтеся ви кількома справами одночасно і як результат досягнуто не доводите жодне до кінця? Проведіть аналіз, якщо ви не маєте прибуток від будь-якого заняття, може пора зруйнувати його і знайти більш прибуткове?

Порада: попрацюйте над станом гармонії, відкиньте логіку і розрахунок.

Українцям на цьому тижні знадобиться терпіння

Розклад на життя країни: Чорна різа Скипер Змія говорить про те, що в країні зараз зароджується хаос. Однак українці проявляють максимальне терпіння і сподіваються на кращий результат. Хмари згущуються, настає темний період руйнування, який торкнеться великої кількості народу.

Що буде відбуватися в Україні на цьому тижні: наростання кризи. Усвідомлення, що останнім часом вся увага була спрямована на вирощування фізичної сили, проте зараз як ніколи необхідно розвивати інтелект, отримувати нові знання, нову інформацію.

Що буде відбуватися незримо для нас? Країні доведеться пожертвувати чимось особливо дорогим, особистим. І зараз необхідно приготуватися до того, що від цього доведеться відмовитися.

Чим все закінчиться до кінця тижня: в близькому оточенні країни з'явиться жадібна і підла людина, яка буде влаштовувати капості.

Нагадаємо, розкрито невідомі властивості молитви "Отче наш".Як повідомляв "Знай.ua", синоптики поділилисяпрогнозом погоди на тиждень. Також "Знай.ua" писав, через бідність українці масово переходять на сухарі.