Директор Могилів-Подільського центру зайнятості, що на Вінничині, підписував підроблені платіжні документи, та разом з бухгалтером Центру привласнював бюджетні кошти.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що упродовж 2015-2017 років, директор одного із районних центрів зайнятості, шляхом зловживання службовим становищем, та підписанням підроблених платіжних документів, сприяв розтраті та привласненню бюджетних коштів головним бухгалтером цього центру зайнятості, чим завдано державі шкоди у розмірі 536,5 тис грн.

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області до суду було направлено обвинувальний акт за обвинуваченням директора районного центру зайнятості у вчиненні злочину, за статтями ч. 5 ст. 27 та ч. 4 ст. 191 Карного Кодексу України.

Наразі керівника центру зайнятості може бути засуджено на строк від 5 до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Популярні новини зараз

Каменських із колишнім потрапили у ДТП: життя розділилося на "до" та "після"

Під Києвом з'явився таємний "золотий палац" Ахметова, Межигір'я Януковича і поруч не стояло: рідкісні кадри

Кравчук пролив світло українцям на Порошенка: 5 років про це говорили тільки пошепки

Як виглядали Лобода, Лорак, Гросу, Ротару, Білик до і після пластики: хто змінився більше за всіх?

Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що в найближчі дні пачка цигарок підніметься в ціні в середньому на 3 гривні.

Як повідомляв Знай.ua, в Україні значно збільшилося число людей, які звільняються з роботи.

Також Знай.ua повідомляв, що новій владі від старої у спадок дістались "смотрящі", які курують "найсмачніші", прибуткові сфери економіки, зокрема банківську систему.