Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк заявив, що ініціює переговори з керівництвом річкових перевезень про організацію річкової переправи через Дніпро.

Із-за того, що на греблі Дніпрогес на ремонт закрили дві смуги для руху транспорту, у Запоріжжі стався транспортний колапс. З вечора і до 22:00 запоріжці стояли в пробках, намагаючись проїхати з лівого на правий берег. У місті виникла надзвичайна ситуація. Ремонт греблі в таких умовах ще не проводили.

В Запоріжжі з ранку справжній транспортний колапс.

"Якщо б ви це питання підняли б п'ять років, три роки тому, ми б по-іншому підготувалися", - сказав мер. Вже б в Запоріжжі була б поромна переправа. Місто б зробило під’їзди і плавав би пором – для пасажирів і машин, - вважає Буряк.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Показати ще

Він анонсував завтрашюю зустріч з керівництвом річкових перевезень, на якій має намір обговорити питання запуску річкової переправи.

Влади були не готові до такого: люди обурені ситуаціями на дорогах.

Нагадаємо, що з моменту початку ремонтних робіт на проїжджій частині греблі Дніпрогес ситуація з проїздом погіршується.

Як повідомляв Знай.иа, одеського бізнесмена і власника готелю "Токіо Стар" взяли під варту на 60 діб без права на заставу. Чоловіки звинувачують у порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило загибель 9 людей.

Знай.иа писав, що в інтернеті з'явилося відео повітряного удару українських військовослужбовців по складу з технікою сепаратистів на Донбасі.