На Вінничині, Іллінецька міська об’єднана громада винайшла новий спосіб заманити туристів. Краєзнавці міста стверджують, що понад 400 мільйонів років тому на межі нинішніх Липовецького та Іллінецького районів упав метеорит діаметром приблизно 300 метрів, унаслідок чого утворився кратер діаметром 7 кілометрів. Місце падіння метеориту обростає легендами.

Фахівці стверджують, від тертя метеорит набув температури плавлення і після зіткнення із Землею вибухнув. Центр удару — поблизу сіл Лугова та Іваньки. За селом Лугова вміст деяких мінералів, наприклад солей кобальту і нікелю, перевищує звичайний. У кратері геологи виявили алмази.

Видобувати їх не вигідно, проте, як сувенір на пам'ять, спечені камінці - справжній скарб для туриста.

Іллінецька громада та обласна влада прагнуть привернути увагу туристів до місця падіння метеорита. Торік було ініційовано проведення природоохоронних заходів та створення базової туристичної інфраструктури біля села Лугова.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що нещодавно Вінницю з майстер-класом, “як не приспати туриста на екскурсії” відвідав відомий на всю Україну блогер та екскурсовод з Чернігова, Ервін Міден.

Знай.ua також повідомляв, що торговці популярних турецьких курортів Сіде і Аланія вимагають у місцевого Міністерства туризму і культури переглянути стандарти системи "все включено" у готелях.

Популярні новини зараз
Сергію Жукову та гурту "Руки вверх" заборонили в'їзд до європейської країни за підтримку путіна: "Все наше без розбору" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Також, Знай.ua розповідав, що на пара вінничан перетнула Атлантику на катамарані, один на один зі стихією.