Автомобіль протаранив пенсіонера на Вінниччині. Чоловік лише хотів потрапити на інший бік дороги.

Вінницька поліція повідомляє, що аварія трапилася у Літині. Вінничанин їхав на велосипеді, а потім почав несподівано переїжджати дорогу. Водій іномарки не зумів вчасно зреагувати і наїхав на 79-річного велосипедиста.

Травмованого літнього чоловіка госпіталізували. Автомобіль помістили на арештмайданчик.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що вчора 21 серпня під Вінницею наркоман "припаркував" Жигулі в скутеристку.

Як повідомляв Знай.ua колишній чиновник Микола Рогов, винний у смерті медсестри Вінницького військового шпиталю Юлії Гуріної намагається уникнути відповідальності.

Популярні новини зараз
Без житла можуть залишити тисячі українців: в кого заберуть квартири Гороскоп на сьогодні 12 вересня: новини тельців, критика левів та здоров'я скорпіонів Гроші під загрозою: "Ощадбанк" дав клієнтам час до 30 вересня Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Знай.ua повідомляв, що під час смертельної ДТП на Вінниччині, 10-річному хлопчику дивом вдалося врятуватися. Під час смертельної ДТП на Вінниччині, 10-річному хлопчику дивом вдалося врятуватися.