Російський пропагандистський канал "Россия 24" анонсував програму "Окопна правда", де, начебто, зустрілись "військові ЗСУ та представники народних армій Донбасу". Відео у себе в Facebook анонсував один з творців "Окопної правди” Олександр Мединський.

Програму вестиме популярний пропагандист Олександр Рогаткін. Трохи не вкладається у голові такий хід пропагандистського каналу Путіна. Невідомо, що цим хотіли показати у країні-агресорі.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Друзья, мы готовились к этой встрече несколько лет и вот она произошла!!! Следите за анонсами!!!

Geplaatst door Александр Мединский op Vrijdag 23 augustus 2019

Війна на Донбасі
Війна на Донбасі

Популярні новини зараз
Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам На блокпостах у водіїв почнуть вилучати права: кого каратимуть Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Показати ще

"Вперше у нашій студій зустрінуться військові ЗСУ та бійці народних армій Донбасу. Їм є що сказати та обговорити", - йдеться в анонсі.

Бойовики здійснили черговий напад
Бойовики здійснили черговий напад

Чудові новини!

Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Нагадаємо, Янукович з вінком явилися українцям в День Незалежності: Зеленський видав чорний жарт перед мільйонами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 24 серпня завжди є вихідним днем, який в кожному місті нашої країни наповнений всілякими заходами на будь-який смак.

Також портал "Знай.uа" писав, що святкування незалежності країни - яскраве патріотичне торжество.