У Вінниці поламали одну із лавочок на вулиці Замостянській. Ці лавки, зазначають містяни, встановили цьогоріч у рамках реконструкції. Віталій Плясовиця обурився про інцидент у фейсбук, він пише:

"Вандал — це особина, яка паскудить собі в штани, і пишається тим, що від нього пахне лайном. Штани будуть брудні? - нічого, мама випере. Ці *** будуть ламати все і всюди, поки будуть відчувати безкарність. У людей з соціальним відставанням є підсвідома потреба ламати все, що зробили інші люди з високим рівнем соціального розвитку".

Вінничанин зазначає, що вандалів варто знайти та публічно покарати. Обов'язковим пунктом покарання має бути грошове відшкодування. Якщо псують міське майно маленькі діти, тоді відповідальність нестимуть батьки! Він пропонує встановити камери, посилений патруль і, найголовніше, жорстке публічне покарання. Головне, щоб воно було і публічним, як приклад для інших. Тільки так можна боротися з цим явищем, — впевнений розлючений вінничанин.

Попри те, дехто висловив припущення, що це міг бути і не акт вандалізму. Однією із причин поломаної лавки називають брак при виробництві.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що на Вінниччині невідомі зловмисники понищили садове господарство місцевого фермера.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua на Львівщині руйнують хрести, встановлені на місці розстрілів членів УПА.

Також, Знй.ua розповідав, що дніпровські вандали розгромили візитівку міста.