Із завтрашнього дня 28 серпня в Запоріжжі почне працювати безкоштовний річковий транспорт, повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

Наголошується, що це допоможе вирішити проблеми транспортних пробок на греблі "Дніпрогес".

Безкоштовний транспорт на воді буде курсувати з завтрашнього дня.

"З 28 серпня в Запоріжжі почнуть працювати річкові перевезення з правого берега до Річкового порту та у зворотному напрямку. Це один із заходів, спрямованих на вирішення проблеми транспортних пробок на греблі "Дніпрогес". Річковий транспорт буде працювати в період виконання там ремонту дороги", - йдеться в повідомленні.

За проїзд платити не потрібно буде, за все заплатять з міського бюджету.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Переправа буде працювати з 28 квітня.

На правому березі причальний понтон встановлять з боку Правобережного пляжу. На протилежному березі катер буде причалювати в Річковому порту.

Нагадаємо, 22 серпня в смт Комышеваха Запорізької області 17-річній Поліні Гордык отримала вогнепальне поранення в голову. Виявилося, що це з необережності вчинила подруга дівчини.

Як повідомляв Знай.иа, медики стурбовані масовими отруєннями продуктів, які стихійно почалися в Запоріжжі. Страждають, як дорослі, так і діти. Найчастіше люди купують продукти на стихійних ринках або неправильно зберігають їжу вдома.

Знай.иа писав, що в селі Ластівка турківського району Львівської області 12-річну дитину вкусила отруйна змія у праву гомілку в області гомілково-ступеневого суглоба.