Мінфін готує документи, з допомогою яких можна буде отримувати інформацію про українців для перевірки соціальних виплат, у тому числі пенсій, субсидій та пільг. Відтепер у відомстві зможуть безкоштовно отримати інформацію, яка містить банківську таємницю, персональні дані.

Щоб реалізувати такі повноваження Мінфін розробив кілька проектів. А саме - порядок електронної взаємодії Мінфіну, МВС, ДМС, Адміністрації Держприкордонслужби, ДФС, Казначейства, Держфінмоніторингу.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Субсидії в Україні
Субсидії в Україні

Відомство отримає інформацію:

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Показати ще
  • про зареєстровані транспортні засоби, їх власників та належних користувачів;
  • реквізити документів, виданих особі, а також документів, на підставі яких видані такі документи (тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб'єкт, що видав документ, строк дії документа), викрадених (втрачених) документів, місця проживання;
  • про осіб, які порушили прикордонний режим, режим у пунктах пропуску через державний кордон України або режимні правила в контрольних пунктах в'їзду-виїзду;
  • про митне оформлення ввезених на митну територію України транспортних засобів, їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери;

Чудові новини!

Тепер Знай.uа став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

  • виписки з бюджетних рахунків для зарахування надходжень по сплаті особою штрафу за вчинення кримінального або адміністративного порушення;
  • про джерела доходів, отриманих фізичними особами від податкових агентів, або ознак наявності доходу, отриманого фізичною особою від здійснення підприємницької або здійснення незалежної професійної діяльності.

Нагадаємо, раніше війна за ЗСЖ: Мінфін і МВС притиснуть до стінки тютюнників, "ми покладемо цьому край".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Мінфіну закон не писаний: особисті дані українців стануть доступні всім, гучне рішення.

Також портал "Знай.uа" писав, що Сумська дала Зеленському пораду року, стосується кожного українця: "Треба насаджувати".