Зі скандальним Кримським мостом постійно відбуваються якісь події. Іноді здається, що цей міст побудували не для того, щоб полегшити життя місцевим, а тільки ускладнити їх побут.

Міст почав просідати через величезне навантаження, з яким він стикається кожен день. Просідання стає причиною зменшення глибини Керченської протоки, а це може стати причиною екологічної катастрофи, як говорять експерти. На Керченській протоці провели декілька досліджень, і, за словами експертів, Керченська протока може взагалі перетворитися на болото.

"Там буде за*ниця", - говорить гідрогеолог Юрій Медовар.

За словами Медовара, основна проблема криється в тому, що міст побудували, не дотримуючись практично ніяких норм. У підсумку, міст перекриває течію з Азовського в Чорне море. Це тягне за собою масу важких проблем, які потрібно оперативно вирішувати.

Популярні новини зараз
Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня
Показати ще

Місцеві вже почали скаржитися на перші проблеми: вода почала цвісти, а рівень води зменшився.

Як повідомляють експерти, міст потрібно демонтувати.

Нагадаємо, раніше Кримський міст знищує все живе: скільки біди наробила хвора фантазія Путіна в Керчі.

Також Знай.uа писав, що військово-морські сили України висуваються на Керченську протоку: "Росія закричить!".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що масштабна природна катастрофа, порожні обіцянки окупантів і рабська праця: що змінилося за рік після відкриття Кримського мосту.