Зі скандальним Кримським мостом постійно відбуваються якісь події. Іноді здається, що цей міст побудували не для того, щоб полегшити життя місцевим, а тільки ускладнити їх побут.

Міст почав просідати через величезне навантаження, з яким він стикається кожен день. Просідання стає причиною зменшення глибини Керченської протоки, а це може стати причиною екологічної катастрофи, як говорять експерти. На Керченській протоці провели декілька досліджень, і, за словами експертів, Керченська протока може взагалі перетворитися на болото.

"Там буде за*ниця", - говорить гідрогеолог Юрій Медовар.

За словами Медовара, основна проблема криється в тому, що міст побудували, не дотримуючись практично ніяких норм. У підсумку, міст перекриває течію з Азовського в Чорне море. Це тягне за собою масу важких проблем, які потрібно оперативно вирішувати.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Платити за тепло та гарячу воду доведеться більше: у кого і коли суми у платіжках зростуть майже на 40% Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж"
Показати ще

Місцеві вже почали скаржитися на перші проблеми: вода почала цвісти, а рівень води зменшився.

Як повідомляють експерти, міст потрібно демонтувати.

Нагадаємо, раніше Кримський міст знищує все живе: скільки біди наробила хвора фантазія Путіна в Керчі.

Також Знай.uа писав, що військово-морські сили України висуваються на Керченську протоку: "Росія закричить!".

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що масштабна природна катастрофа, порожні обіцянки окупантів і рабська праця: що змінилося за рік після відкриття Кримського мосту.