Народний депутат, член фракції "Слуга народу" у Верховній Раді України, журналіст Олександр Дубінський розповів про податкову амністію від команди "Слуга народу". За словами нардепа, проект Ради – нагляд за доходами і витратами.

Про це він заявив у відео, розміщеному на своєму ютуб-каналі DubinskyPro.

"Щороку ваші доходи, які ви офіційно отримали, провели через податкову систему, порівнюються з вашими витратами. Якщо у вас відбуваються великі різночитання, податкова нараховує вам на різницю податок на доходи, плюс штраф", – каже нардеп.

Популярні новини зараз

Чоловік Заворотнюк терміново покинув лікарню: що відбувається з "Моєю прекрасною нянею"

На Донбасі трапилося лихо: бойовики прорвали позиції, ЗСУ зазнали непоправних втрат

Зеленський побудує нове місто, в Україні з'явиться свій Лас-Вегас: де, коли і що там буде

Ванга перед смертю напророкувала Україні "вічне щастя", але за однієї умови: що помітила легендарна віщунка

Показати ще

Завдяки документу можна буде відстежувати грошові махінації не тільки серед чиновників, а й серед звичайних українців, що дозволить позбутися від корупції в країні на всіх рівнях.

Стаття про незаконне збагачення для чиновників кримінальну відповідальність передбачає, а для звичайних громадян, по ідеї, повинна передбачати податкову, тобто, штрафи.

Олександр Дубинський
Олександр Дубинський

Також Дубінський заспокоїв тих, хто переживає з приводу нового законопроекту. За його словами, ніхто за вами бігати не буде, щоб спеціально виписати штраф і обкласти податками, тому що вся країна отримувала зарплату в конвертах.

Мета податкової амністії для того, щоб легалізувати капітал. 

Однак між користувачами вибухнула суперечка стосовно введення нового законопроекту. Багато хто продовжує відчувати сумніви щодо такого нагляду за доходами, і хвилюються, що від цього постраждають не мільйонери, а пересічні українці.

Нагадаємо, що восени в Україні продовжать заміну паперових грошей на монети. При цьому 5 гривень замінять вже в цьому році, в 2020 році прийде черга 10 гривень.