Навіть якщо споживач відключений від системи централізованого теплопостачання, це не звільняє його від оплати за послуги.

Про це свідчить постанова КГС ВС від 19 серпня 2019 року № 226/1437/16-ц, що підтверджує наступна ситуація у суді, передає "Хвиля".

У серпні 2016 року комунальне підприємство звернулося з позовом до суду. Воно просило стягнути з відповідача 4 032,78 грн заборгованості по тепловій енергії.

Теплопостачання в Україні

Відповідач звернувся до суду із зустрічним позовом про визнання договору розірваним, уточнивши, що в 2008 році двоє слюсарів зняли всі батареї в його квартирі і поставили перемички. У зв'язку з цим теплопостачання в його квартиру було зупинено. Суд став на бік комунального підприємства, враховуючи Наказ Міністерства з питань житлово-комунального господарства № 169. Відповідно до документа, відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання окремих квартир у багатоквартирному будинку неможливе.

Популярні новини зараз
Медик-герой рятував пораненого побратима на "Азовсталі", але загинув сам: поставив на ноги сотні військових 47-річний Святослав Вакарчук стане татом вдруге - мама малюка все та ж Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу Головне за 20 травня: посиніння Олі Полякової, "халява" від Lifecell, прощання захисника "Азовсталі" і дискваліфікація Kalush
Показати ще

Теплопостачання в Україні

Незважаючи на те, що суд встановив: з 2008 року в квартирі відсутні батареї, це не є доказом відключення приміщення від мережі централізованого теплопостачання. Адже підведення опалення до стояка у межах квартири свідчить про виконання послуг і споживач повинен оплатити їх.

Згідно Правил № 630, якщо споживач не захоче отримувати послугу теплопостачання, то він не може самовільно провести відключення квартири від мережі, адже це не є підставою для звільнення від плати за послуги.

Нагадаємо, Рада готує нововведення, яке подарує нове дихання пенсіонерам.

Як повідомляв портал Знай.uа, у новій Раді мають намір змусити українців відпочивати.

Також портал Знай.ua писав, українці позбулися десятки скандальних олігархів, першими пролетіли люди Ахметова.