Калькулятор для розрахунку субсидії онлайн - зручний пристрій. За допомогою нього легко перевірити посібник віртуально. Але як бути тим, хто хоче розрахувати субсидію самостійно? Для цього існує формула розрахунку субсидії. Прислухайтеся до рекомендацій, і розрахунок субсидії 2019 буде нескладним.

Як розрахувати субсидію? Калькулятор субсидії (Україна)

Оформити субсидування на комунальні послуги не складе труднощів, якщо ви володієте необхідною інформацією. Споживач повинен знати, як отримати допомогу. У даний час цілком резонно відправляти запит у електронному вигляді. Ви навіть можете самостійно розрахувати попередній розмір субсидії.

Боїтеся, що складні фінансові обчислення щодо отримання субсидій можуть виявитися для вас занадто складними? Ви глибоко помиляєтеся, оскільки на сьогоднішній день існує можливість за допомогою калькулятора онлайн легко, швидко та просто розрахувати належну допомогу.

Звичайно ж, розрахунки, зроблені за допомогою калькулятора у мережі інтернет, приблизні. Дізнатися, чи можете ви отримувати субсидію, та точні субсидовані суми за комунальні послуги можна, подавши заяву і декларацію до управління соціального захисту населення за місцем проживання.

Ця стаття демонструє, як здійснювати нарахування самостійно. Представлена інформація буде цікавою й малозабезпеченим сім'ям, безробітним і тим, хто входить до категорії населення, що бажає заощадити на оплаті комунальних платежів.

Популярні новини зараз
Лафа скінчилася, дострибалися: 9 причин, чому українці не отримають субсидію у 2024 році Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану Нова схема крадіжки - у небезпеці кожен, хто має карту: українцям розповіли, як не втратити гроші Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати
Показати ще

Калькулятор розрахунку субсидії онлайн запросить ввести середньостатистичні дані: сукупний місячний прибуток членів сім'ї житла. У наступній графі необхідно буде зазначити кількість зареєстрованих осіб у приватному будинку або квартирі. Потім - суму нарахувань за ЖКП, після чого обрати віконце «розрахувати».

Субсидія - офіційний сайт, офіційне оформлення

Давайте розберемося, де і як можна правильно оформити субсидію? Існує 2 варіанти: зробити це віртуально або звернутися до соцзабезу.

Офіційний сайт Міністерства соціальної політики України - це можливість познайомитися із нормативною базою щодо нарахування субсидії, з принципами розрахунку субсидії і цілим рядом інших питань по темі. Аж до оформлення субсидії онлайн.

Калькулятор субсидії онлайн

У даний час зручніше оформляти допомогу віртуально. Тепер можна нікуди не ходити та не витрачати час на простоювання у чергах. Візьміть на озброєння інструкцію, як нараховуються субсидії, як отримати субсидію онлайн і що для цього потрібно зробити.

Електронна подача документів досить проста. Деякі користувачі мережі уже встигли оцінити переваги такого оформлення, зареєструвавшись онлайн. Для цього необхідно зайти на веб-портал Мінсоцполітики. І на зазначеному сайті обрати опцію «оформлення субсидії онлайн».

Потім натиснути на спосіб реєстрації: «Подача документів у електронному вигляді», «Вхід до системи за допомогою ідентифікації ЕЦП» або «Вхід у систему за допомогою BankID».

Відповідне рішення фахівець відомства повідомить по телефону або відправить на електронну пошту. Як бачите, оформити таку допомогу онлайн абсолютно нескладно.

У другому випадку ваші дії повинні бути наступними:

Перший крок. Зверніться до управління праці та соцзахисту населення за місцем проживання або виконайте віртуальний запит - отримати соціальну допомогу для квартплати від держави цілком реально.

Другий крок. Напишіть заяву про необхідність отримувати субсидування з оплати житлових послуг. При особистому зверненні до соцзабезу вам видадуть бланк заповнення заяви, щоб ви могли оформити його.

Третій крок. Заповніть декларацію про доходи. Врахуйте, що із 2018-го року вона включає нові умови.

Четвертий крок. Надайте заяву та декларацію співробітникові вищевказаного відомства.

У разі оренди квадратних метрів доведеться також укласти договір про винаймання квартири або приватного будинку. Протягом десяти днів із моменту подачі заяви та декларації відомство перевірить надану споживачем інформацію через Пенсійний фонд, фіскальну службу тощо на факт підтвердження достовірності інформації.

Субсидована допомога нараховується у разі, якщо все відповідає дійсності, і оплата сім'ї по комунальним платежам за житло перевищує розмір обов'язкового відсотка платежу в межах встановлених норм споживання та із урахуванням пільг. Розрахунки проводяться індивідуально - вони залежать від сукупного доходу сім'ї.

Про те, що житлову субсидію нададуть, заявнику повідомляють по телефону, зазначеному у заяві, або у письмовому вигляді на адресу претендента на компенсацію, або в електронному вигляді. У разі, якщо в державній допомозі буде відмовлено, відповідь заявник все одно отримає.

Самостійний розрахунок субсидії 2019, формула

Право на видачу субсидованої допомоги отримують ті громадяни, витрати яких за комунальні послуги перевищують обов'язковий платіж. Щоб розрахувати його відсоток, потрібно обчислити сукупний дохід членів сім'ї за два квартали, що передують місяцю перед початком субсидії.

Калькулятор субсидії

Нове субсидоване нарахування у 2019 році розраховується за допомогою спецформули: Ро = Кд/Кг х Рг. У ній Ро - це сума, яку платять члени сім'ї за ЖКП. Кд - коефіцієнт доходу сім'ї. Кг - базовий коефіцієнт доходу. Рг - базова норма сплати за КП.

Давайте розглянемо, як розрахувати, на прикладі. Припустимо, сім'я складається із двох осіб. Їх сумарний сукупний прибуток за останні півроку склав 66 тис. грн. Сума щомісячної квартплати, яку необхідно платити, залежить від житлової площі. У даному випадку візьмемо умовні 2 тис. 850 грн.

Сім'я претендує на отримання субсидованої допомоги. Ви можете подивитися порядок її розрахунку:

1. 66 тис. грн. розділити на 6 місяців = 11 тис. грн.

2. 11 тис. грн. розділити на 2 осіб = 5 тис. 500 грн. (середній дохід на 1-ну людини в місяць).

3. 5 тис. 500 грн. поділити на 1тис. 853 грн. (за основу взято прожитковий мінімум на квітень місяць 2019 року) - виходить 3.

4. Результат поділити на 2 (базовий коефіцієнт) і помножити на 15% (базова норма розрахунку за квартплату): 3: 2 × 15% = 22,25% - відсоток обов'язкового платежу.

5. Дохід на сім'ю на місяць помножити на отриманий відсоток: 11 тис. грн. × 22,25% = 2 тис. 447 грн. Таким чином нараховано суму обов'язкового платежу.

6. 2 тис. 850 грн. - 2 тис. 447 грн. = 403 грн. (У результаті різниці можна порахувати приблизний результат).

У 2019 році в Україні нові норми - нарахування допомоги приватного характеру. Вони проводяться окремо для кожного виду житлово-комунальних послуг (по газу, електроенергії, воді). При цьому споживання членів сім'ї кожного виду послуг порівнюється із встановленими нормами. Призначення субсидії визначається часткою вартості певної послуги у загальній сумі за ЖКП.

Слід врахувати, що для пенсіонерів субсидію нараховують інакше. Беруть розмір пенсії за місяць, що передує місяцю перед початком субсидування. Наприклад, у листопаді 2019 р. пенсіонерам будуть брати у розрахунок осінньої субсидії розмір пенсії за вересень 2019 р.

Субсидія 2019 для безробітних і малозабезпечених

Як правило, заява оформляється претендентом на субсидію. На його ім'я повинні бути відкриті особові рахунки, що стосуються оплати комунальних послуг. В управлінні праці та соціального захисту населення є бланки оформлення заяви і декларації.

Калькулятор субсидії

Однак у 2018 році посилилися правила виплати по субсидіях. Наявність змін кардинально вплинула на виплату допомоги. Через нові правил Кабміну буквальною кожен 5-й субсідіант втратив можливість отримувати знижки при оплаті за житло.

Закон стосується і непрацюючих. Адже внесені зміни забороняють безробітному, який не перебуває на обліку в центрі зайнятості, отримувати допомогу. Тобто йому не дається субсидована державна допомога.

А ось малозабезпечена сім'я може претендувати на отримання допомоги. Але що для цього необхідно? Як оформляти субсидування цієї категорії населення, чи є якась різниця або пільги? І які документи потрібні для отримання компенсації? Дізнайтеся усе про те, як оформляють і рахують субсидію в Україні для малозабезпечених громадян.

Малозабезпечена українська сім'я може розраховувати на субсидовану держдопомогу. Як і у випадку із більш забезпеченими сім'ями, заявнику необхідно з'явитися до соцзабезу.

Якщо ви - жителі сільської місцевості, тоді збором заяви та всіх потрібних довідок для субсидій займаються виконавчі органи сільських і селищних рад із їх подальшою передачею відповідним органам соцзахисту населення.

Малозабезпечена сім'я може оформити фінансову компенсацію щодо фактичного місця проживання. Перш ніж нарахувати допомогу, в органи соцзахисту необхідно надати довідки про склад сім'ї.

Уповноважений представник сім'ї повинен знати, що рішення про призначення держсубсидування приймається на підставі обстеження умов проживання малозабезпечених. Обстеження проводить соцінспектор даної служби. Представник відомства складає акт за формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Калькулятор субсидії

Щоб малозабезпечена сім'я змогла отримати субсидію, необхідно подати відповідні документи, що засвідчують особу, а також заяву і декларацію про прибутки. Якщо момент про участь одного із членів сім'ї у антитерористичній операції має місце, необхідно надати довідку. А також дані про наявність земельної ділянки (паю), якщо такий є. І, відповідно, зазначити його розміри.

Грошовими субсидованими компенсаціями цікавляться сьогодні багато людей. Однак монетизація і те, кому її дають - це вже окреме питання. У якому розмірі її виплачують, якщо є переплата, можна буде дізнатися у нашій наступній статті.