Відомо, що фізичні особи, які торгують старими товарами, змушені будуть використовувати касові апарати. Про це йдеться в проекті закону 1053-1 про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Даний проект закону внесли депутати від "Слуги народу" Олексій Леонов і Дарина Володіна. Однак документ розроблявся у тому числі командою Мінфіну.

Законопроект вносить зміни в перелік осіб, які повинні застосовувати РРО. Зокрема, норма, що стосується "старих товарів" — це зміни до статті 9 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

У цій статті зазначається, у яких випадках можна не використовувати РРО. Таким чином, законопроект 1053-1 розширює список виключень для цієї статті, додавши туди "старі товари".

Популярні новини зараз

На Львівщині затримали неадекватів, які влаштували "дикий Захід" на АЗС - в одній руці пляшка, в іншій - пістолет

Лукашенко після масових страйків зробив відчайдушну заяву: "Президент покинув країну"

Карпати погубили відомого українського нейрохірурга з Києва - "Помер на шляху до вершини"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

Повний текст цієї норми в проекті прописано так: "Стаття 9. Реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються: 9) при здійсненні фізичними особами торгівлі продуктовими або промисловими товарами (крім технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту; лікарських засобів, виробів медичного призначення; ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння; уживаних товарів) за готівкові кошти на ринках".

З тексту незрозуміло, на кого саме ця норма буде поширюватися, але коло продавців старих товарів досить великий. У прес-службі Міністерства фінансів заявили, що зможуть відповісти після засідання Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики, на якому планується розглянути пакет "податкових" законопроектів.

Нагадаємо, що мінімальна зарплата незабаром порадує українців.

Як повідомляв портал Знай.ua, Верховний суд може прийняти резонансне рішення для української банківської системи.

Також портал Знай.ua писав, що з кожного українця зберуть по 4 тисячі гривень.