В Україні почастішали випадки підробки грошей. Так, у Національному банку України повідомили про вилучення партії фальшивих купюр номіналом 500 гривень з обороту і про те, як можна ідентифікувати фальшиву банкноту.
Відповідне відео з'явилося на офіційному каналі НБУ в YouTube.
Головний фахівець департаменту грошового обігу Національного банку Віталій Ковтонюк зауважив, що відрізнити справжні банкноти від фальшивих не так вже й важко. Для цього потрібно пам'ятати ряд ознак.

"Але справжні банкноти мають достатньо елементів захисту, які дозволяють перевірити їх справжність без застосування спеціального обладнання", – заявив Ковтонюк.

Віталій Ковтонюк також зазначив, що, останнім часом підроблені банкноти надходили до каси торговельних мереж, АЗС, метрополітенів. Фахівець підкреслив, що такі банкноти небезпечні тим, що у них підроблені елементи захисту, які перевіряються касирами з допомогою ультрафіолетових детекторів.

Фальшиві купюри 500 гривень банкноти можна відрізнити на дотик, оскільки вони склеєні з двох аркушів. Крім того, у фальшивих банкнот менш чіткі зображення. Також банкноти можна відрізнити при погляді під кутом.
Важливо відзначити, що прес-служба НБУ повідомила заявила про фіксацію збільшення кількості підроблених банкнот номіналом 500 гривень у серпні 2019 року. Всі фальшиві купюри вилучали з обігу.

Нагадаємо, одеситам видають пенсії фальшивками.

Як повідомляв Знай. ua, в Україні продають фальшиві гроші через Telegram.

Також Знай. ua писав, що українцям розповіли, де найпростіше залишитися без копійки.

Популярні новини зараз
Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві Грози розбавлять спекотну погоду в Україні, освіживши кілька областей: прогноз синоптикині на 10 серпня Аліна Гросу вже готує собі заміну? Співачка показала ту, чий спів вразить кожного Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори
Показати ще