Українські військові провели німецький тест стабілізатора гармати танка Т-64БВ. На край гармати поставили келих з пивом, і для успішної перевірки потрібно виконати маневри, не проливши при цьому напій. Випробування на Львівському бронетанковому завершилися успішно. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Олексій Бобовников.

"Найправильніша перевірка роботи стабілізатора пушки - це пивом. Напевно багато хто бачив, як це робили німці, але у Львові з нашими танками зробили не гірше))", - повідомив в Facebook танкіст, учасник бойових дій Олексій Бобовніков.

Він і поділився відео випробувань від Львівського бронетанкового заводу. На край гармати поставили келих з пивом. Для вдалого тестування необхідно було виконати маневри, не проливши при цьому хмільний напій. І, як свідчить відео, військові зробили це ідеально.

Українці після епічного відео не встояли і почали коментувати відео в мережі.

"Головне розганятись і гальмувати обережно. Інерцію жоден стабілізатор не прибере)", "А сколько дублей было? Вряд-ли был только один бокал)", "Щоб не розлить пиво, його треба помістити в спеціальний контейнер, який знаходиться в середені механіка водія", - коментують користувачі.

Нагадаємо, що у штабі ООС розповіли про відвід сил на Донбасі.

Як повідомляв портал Знай.ua, відомого бойовика по кличці "Боцман" страшна кара.

Також портал Знай.ua писав, що на Донбасі українські військовослужбовці зловили високопоставленого бойовика.