Стало відомо, що в понеділок, 23 вересня, на просторах інтернету з'явилися фотографії "руїн" на території тимчасово окупованого бойовиками Донбасі. Про це повідомляють на сторінці N1CK1409 в соціальній мережі Twitter.

"В динири тебе може вбити все, що завгодно: наприклад, дев'ятиповерхівка. Так і не прибрали", - підписав знімки користувач соціальної мережі.

Так, на цих кадрах добре видно цеглу, які впали з багатоповерхової будівлі в ДНР.

Популярні новини зараз
Миру не буде: на скільки років може затягнутися війна в Україні Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня Вчителів змушують платити свої гроші: освітяни обурилися поборами Блекаути та холодні батареї: які міста під найбільшою загрозою
Показати ще

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Вадим Пристайко виступив за повернення українських товарів на полицях магазинів на території окупованого бойовиками Донбасу.

Як повідомляв портал Знай.ua, українські військовослужбовці харчуються по каталогу продуктів. Воїни-ракетники мають вибір з 400 страв, а не з трьох з половиною десятків, як у далекі радянські часи.

Також портал Знай.ua писав, що жителі Кривого Рогу висловили свою позицію щодо реалізації рішень в рамках так званої "формули Штайнмайєра". Місцеві жителі заявляють, що категорично проти проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі.