Стало відомо, що у виданні "Голос України" опублікували законопроект №1047, який передбачає штрафи за розгром доріг перевантаженим транспортним засобом. Даний закон вступить в силу з середи, 25 вересня.

Таким чином, документом встановлюється, що:

  • за перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 5% до 10% при перевезенні вантажу без належного дозволу накладається штраф у розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм від 10% до 20% при перевезенні вантажу без належного дозволу - штраф у розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • перевищення встановлених законодавством габаритно-вагових норм більш 20% при перевезенні вантажу без належного дозволу - штраф у розмірі 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський підписав більшу частину законопроектів, які були прийняті новообраною Радою IX скликання.

Популярні новини зараз
Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Подумайте двічі, перш ніж об'їдатися на Новий рік: чим шкідливий та корисний оселедець Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, в 2019 році змінили правила отримання водійських посвідчень і їх термін придатності.

Також портал Знай.ua писав, що президент України Володимир Зеленський підписав зміни в закон "Про оборону України".