Корнилля вважається народним святом, а в православ'ї це день пам'яті священномученика Корнилія Сотника. Також день називали «Корнилій» чи «Корнілов день». На Русі вірили, що це останній теплий день.

Корнилій родом з Кесарії, Палестина. Його життя пройшло в I столітті. Після хрещення він завжди супроводжував святого Петра, проповідував християнство і потім його поставили єпископом. У місті Скепсії з'явилися ідолопоклонники і Корнилій відправився туди, щоб проповідувати. Він почав молитися у язичницькому храмі, почався землетрус і храм зруйнувався. Після цього і жителі, і навіть князь прийняли християнство. Так про Корнилія дізналися у всьому світі.

Чого не можна робити на 26 вересня

Сьогодні ні в якому разі не можна ворожити на дзеркалі. Якщо дівчина розіб'є його навіть випадково, то до кінця життя не буде щаслива в шлюбі і в любові. Не можна також в цей день свататися та укладати шлюб, інакше він не буде щасливим. Краще взагалі сьогодні не веселитися, потім будете багато плакати. Якщо сьогодні пригостити докучливого залицяльника чорною редькою, то він скоро відстане.

Народні прикмети на 26 вересня

Приказки і прикмети

  • Вітер обіцяє червоний місяць на Корнилія.
  • Урожайний рік пророкує злива.
  • Линяють кури 26 вересня – прикмета, що зима тепла буде.
  • Корнилів день у канаві бульбашки і булькання, – значить, погода погіршиться.
  • Хто 26 вересня щось втратить, той, по прикметі, дуже скоро пропажу знайде.
  • На Корнилія намагалися не веселитися, інакше потім доведеться плакати.
  • Народжені в цей день – добрі і чуйні. Їх слова будь-яку рану залікують.

Як повідомляв Знай.ua синоптики розповіли, яких сюрпризів слід чекати від першого місяця осені. Поганих несподіванок бути не повинно і можна спокійно виходити на прогулянки та пікніки. Не літо, але дуже комфортно.

Також Знай.ua писав, що з початку року українська національна валюта зміцнилася. Ця тенденція триває і досі. Але зараз багато чого може змінитися. Що вплине на курс долара впродовж осені? 

Нагадаємо, осінь повністю збирається змінити життя деяких людей, але це відноситься не до всіх знаків Зодіаку. Кому зірки напророкували найбільш щасливі і вдалі дні, розповів відомий астролог Влад Росс.