У Верховній Раді нещодавно представили проект державного бюджету України на 2020 рік. Деякі експерти відзначили, що він не демонструє значних проривів у деяких галузях.

Про це повідомляє інформаційний портал "Сегодня".

Деякі експерти заявляють, що незважаючи на величезні очікування деяких українців, представлений бюджет на 2020 рік мало чим відрізняється, наприклад від торішнього. Але все ж прем'єр-міністр Олексій Гончарук, і міністр фінансів Оксана Маркарова заявляли, що на 18 жовтня заплановано друге читання, тоді він зазнає істотні зміни. Так що тоді представлений бюджет можуть внести кардинальні зміни.


Прожитковий мінімум

Прожитковий мінімум відповідно до представленого бюджету на 2020 рік встановить 2027 грн. Але вже протягом 2020 року він буде підвищувати два рази: з 1 липня – до 2118 грн, а з 1 грудня – до 2189 грн. Але все таки не варто виключати, що в оновленому бюджеті на 2020 рік це зростання стане більшим.

Пенсії і соцвиплати

Для тих, хто буде виходити на пенсію в 2020 році на початку року вона складе – 1638 грн, з 1 липня – 1712 грн, з 1 грудня – 1769 грн. Якщо у зміненому бюджеті 2020 року зміниться прожитковий мінімум, то відповідно підніметься і пенсія. Відповідно, повинні збільшитися й інші соціальні виплати.

Зарплати

Згідно з проектом держбюджету на 2020 рік, з 1 січня мінімальна заробітна плата в місячному вимірі повинна зрости до 4723 грн, а в погодинному – до 28,31 грн. Але на відміну від прожиткового мінімуму заробітна плата не буде підвищуватися протягом року.

Субсидії

В 2020 будуть працювати посилення вимог до претендентів на субсидії. Так як на 2020 рік на субсидії виділили всього 47,6 млрд грн, роком раніше на це виділяли 55,1 млрд.

Нагадаємо, що в Україні подорожчає "блакитне паливо".

Як повідомляв Знай.uа в Україні під загрозою зриву опалювальний сезон.

Популярні новини зараз

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Коли чай викликає тривожність, а коли буває корисним: тюремний чифір краще не пробувати

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще