Державна служба статистки опублікувала дані про те, на що витрачають гроші українці. Згідно з даними дослідження, українці витрачають половину заробітної плати на харчування.

Дані за другий квартал 2019 року свідчать, що понад 45% грошей йдуть на продукти та безалкогольні напої, пише КП.

У грошовому еквіваленті ці цифри виглядають так:
- продукти харчування і безалкогольні напої - до 4 тисяч гривень;
- алкоголь та цигарки - 180 гривень;
- одяг і взуття - 500 гривень;
- оплата комунальних послуг - 1,9 тисячі гривень в середньому;
- послуги закладів охорони здоров'я - 400 гривень;
- транспортні послуги - 362 гривень;
- відпочинок - 140 гривень.

Популярні новини зараз
Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..." Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

Для дослідження було опитування 9000 тисяч українських сімей. Економісти у свою чергу зазначають, що чим більше люди витрачають на харчування, тим біднішими вони є. Тобто, мо зробити висновок, що українці - бідна нація.

У Європі на харчування витрачають 15-20% свого доходу, а в найбільш розвинених країнах світу - близько 10% зароблених грошей.

Також велику частину грошей українці витрачають на комунальні послуги. За статистикою, кожна восьма зароблена гривня йде на оплату комуналки. А кожна десята гривня йде на оплату транспорту. На відпочинок та одяг українці витрачають найменше - до 5% зарплати на те, й на те.

Нагадаємо, українцям підвищать пенсії на 12-13%: у Зеленського встановили остаточний термін, коли чекати виплат.

Як повідомляв портал Знай.ua, субсидії, пенсії та стипендії українців чекає масштабна перевірка: кому доведеться попрощатися із виплатами.

Також портал Знай.ua писав, що у Зеленського наполеонівські плани на пенсіонерів: на українців чекає підвищення.