З березня 2020 року українських пенсіонерів очікує індексація пенсій у відповідності з прожитковим мінімумом. Збільшення пенсій анонсували в комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Так, в березні очікується збільшення пенсій на 12-13%. Голова Галина Третьякова пояснює, що в березні буде індексоване підвищення пенсій за рахунок збільшення прожиткового мінімуму.

Таке підняття виплат передбачено статтею №7 законопроекту про державний бюджет України. Індексація пенсій збільшить їх на 12-13%, що становить приблизно половину від рівня інфляції в 2019 році і половину від зростання фонду зарплат.

При цьому уряду Гончарука вже вказували на необхідність скоротити розрив між реальним прожитковим мінімумом і тим, що встановлено офіційно. Лише таким чином можливо виконати конституційні зобов'язання перед пенсіонерами України.

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Нагадаємо, субсидії, пенсії і стипендії українців чекає масштабна перевірка.

Як повідомляв Знай. ua, кому скасують зовсім, а хто озолотиться в опалювальний сезон.

Також Знай. ua писав, що в Україні зміниться пенсійний вік.