Україна - країна, у якій одні люди отримують 5000, 10000 гривень, інші можуть заробляти 1000, 2000 доларів на місяць. Щоб з'ясувати, хто отримує найбільше, нам довелося провести масштабну роботу: дослідити ринок праці, соцмережі, почитати на форумах відгуки, проаналізувати інші ресурси. У результаті представляємо вам статтю із рівнем доходу людей найрізноманітніших професій.

Скільки заробляють блогери, ютубери, відеоблогери, айтішники?

Багатьох із нас цікавить запитання: хто скільки отримує? Така вже особливість нашого народу цікавитися, що у сусіда, друзів, знайомих, колег?.. Сьогодні ми будемо говорити про заробітні плати моряків, футболістів, програмістів та інших фахівців.

Часом і без гарного офісу можна заробити пристойні гроші. Найбільш продуктивною у цьому напрямку є IT-індустрія, яка може порадувати деких людей рівнем заробітних плат. У 2019-му році айтішники отримують у середньому 1000-1500 гривень на день. За тиждень - 5000-7500, за місяць - 21000- 31500 гривень. Найбільш просунуті програмісти отримують від 30 до 120 тис. грн. на місяць.

Для того, щоб стати айтишником і претендувати на високу зарплатню, необхідно бути фахівцем у області програмування, володіти англійською, знати мови програмування.

Останнім часом більшість українців хочуть знати: скільки заробляють блогери? Їх початківі й наступні зарплати, безпосередньо, залежать від кількості передплатників та переглядів. На жаль, не всім вдається заробити на створенні свого блогу.

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Для того, щоб ця робота приносила гарний прибуток, потрібно добряче постаратися. Запропонована інформація повинна бути максимально цікавою. Заробіток і перегляди залежать від контенту, оптимізації, тематики. Тут важливо постити інформацію без затримок. У такому випадку аудиторія зростатиме більш органічно.

Скільки ж платить за перегляди найбільш популярний у нас в Україні канал Youtube? Метод заробітку на цьому порталі - партнерська програма. У результаті взаємодії харизматичний блогер отримує гроші за рекламу до свого відеоролика і комерційні перегляди.

Хто скільки заробляє в Україні?

Отже, скільки ж отримують середньостатистичні блогери? Їхній заробіток варіюється від 1000 до 100000 і більше тисяч доларів на рік. У місяць ютуберу платять від 100 доларів в середньому. Більший заробіток у тих блогерів, у яких більш харизматичні ролики, більше переглядів і, відповідно, більше реклами, яка й дозволяє заробити.

Найбільш просунуті українські блогери отримують 80-100 тисяч доларів. Але найбільші заробітки у американських відеоблогеров. В Україні заробляти за допомогою YouTube складно. Доходи від українських і американських глядачів кардинально відрізняються. Основна причина: обсяг українського ринку інтернет-реклами у 1000 разів менший, ніж американський.

Якщо говорити про заробіток за допомогою соцмережі Instagram, то ціни на рекламу тут у 2019 році наступні: 20 тисяч передплатників - 400 гривень, 50 тисяч осіб - 700 гривень, 100 тис. передплатників - 1 тис. 500 гривень, 200 тис. осіб - 4 тис. гривень.

Щоб заробити на рекламі у соцмережі, потрібно добре постаратися. І витратити кілька годин на день. Та й на обробку фото, відео знадобиться час. Часом, щоб змонтувати ролик високої якості, доводиться витрачати від 6-ти годин до декількох днів.

Рекламодавці можуть пропонувати блогеру співпрацю щодня. Однак у нас в Україні багато хто хоче працювати безкоштовно. Добре заробляють ті блогери, у яких багато передплатників і переглядів платної реклами.

Скільки заробляють копірайтери, перекладачі, журналісти, фрілансери?

У середньому копірайтери заробляють в Україні від 8-ми до 15-ти тис. грн. на місяць. Ті, які досконало володіють англійською мовою, отримують близько 20-ти тис. грн. зарплати. Створити хороші текст непросто, як може видатися пересічному українцю не перший погляд.

Хто скільки заробляє в Україні?

Копірайтер повинен бути людиною грамотною. Вміти складати унікальні тексти на різну тематику. Для оптимізації тексту правильно вживати ключові слова. Розуміти використання тегів, заголовків, діскріпшін, списків тощо.

Перекладачі з іноземних мов отримають від 20 тис. грн. - у залежності від вакансії. Часом важливо знати не тільки мову й граматику, а й уміти спілкуватися, розуміти сленг. І під час ведення ділових переговорів вміти знаходити спільну мову із носіями мови.

Журналісти скаржаться на свій рівень зарплат. Їхня праця оцінюється не так високо, як хотілося б. Залежно від регіону та населеного пункту заробітні плати людей цієї професії кардинально відрізняються.

Наприклад, найбільше отримують столичні журналісти: від до 8000 до 12000 гривень в середньому. Є вакансії для журналістів зі знанням англійської мови із зарплатою від 20000 до 40000 гривень. Припустимо, це може бути робота на телебаченні у Нью-Делі (Індія) або у благодійному фонді. Але такі вакансії зустрічаються вкрай рідко.

Від 6000 до 10000 отримують дніпропетровські журналісти. Праця людей цієї спеціальності у Кропивницькому, Миколаєві та Херсоні оцінюється у середньому в розмірі від 5000 до 8000 гривень. А Одесі, Харкові, Маріуполі - від 5000 до 9000.

А тепер давайте дізнаємося: скільки отримують фрілансери в Україні? У цій статті ми будемо ґрунтуватися на даних фріланс-біржі Frelancehunt, яка врахувала в аналітиці розцінки 30000 користувачів.

Приблизно однаковий рівень зарплат у фрілансерів різних професій. Заробіток програміста безпосередньо залежить від рівня знань і умінь, володіння іноземними мовами. Середня вартість послуг фріланс-програмування - від 8-ми до 22-х доларів/год.

Системні адміністратори отримують практично стільки ж: 10-17 доларів/год. Приблизно в цьому ж ціновому діапазоні - консалтингові (20 доларів/год), юридичні (17-19 доларів/год.) послуги. Стільки ж платять людям, які займаються інтернет-рекламою із інтригуючим та провокаційним змістом.

Хто скільки заробляє в Україні?

Практично удвічі менше отримують бухгалтери-фрілансери: близько 9 доларів/год. Трохи менший прибуток у дизайнера. Щоправда, тут оплата послуг залежить від напрямку: може коливатися від 6-ти до 9-ти доларів/год.

На сьогоднішній день у фрілансерства найбільше задіяні дизайнери - 25%. Копірайтери займають другою позицію із показником у 23%. Третє місце - сфера послуг і програмування - по 22%.

Яка зарплата моряка, адвоката, моделі, телеведучого?

Професія моряка здавна вважається престижною. Багато моряків дійсно отримують досить високі зарплати - до 20000 доларів. Однак є люди цієї професії, які отримують набагато менше: 1000, 2000 доларів.

Тут усе залежить від ряду факторів: яка посада, тип судна, його курс, тривалість рейсу і т.д. Багато українських моряків заробляють на іноземних суднах. І отримують набагато більше. Але не забувайте, що ця професія досить небезпечна й складна.

Телеведучі заробляють в Україні по 15000 гривень у середньому. Найбільша зарплата у столичного телеведучого. У інших містах із телемовленням доходи набагато менші. Представлений діапазон рівня зарплати складено на основі 71 резюме веб-порталу, який допомагає у пошуку роботи.

Українські адвокати отримують трохи менше - 12000 гривень у середньому. Цей показник сформований на підставі 115 вакансій сайту Ворк, де роботодавці пропонують вакансії.

Хто скільки заробляє в Україні?

Багатьох дівчат сьогодні цікавить запитання: скільки отримують в Україні моделі? Середній діапазон їхніх зарплат у країні - 16000-20000 гривень. Найбільш високий рівень оплати модельної праці у столиці - близько 30000-40000 гривень. Працюючи у інших країнах, наші моделі отримують набагато більше.

Скільки отримує футболіст, таксист, стоматолог, хірург?

У клубах української ліги футболісти отримують пристойні суми. Найвищі зарплати у гравців донецького «Шахтаря». Мінімальний оклад футболістів, які виступають в українській прем'єр-лізі, - 780 тис., найвищий - 4,5 млн. грн. Заробітні плати гравців київського «Динамо»: від 390 тис. до 3,5 млн. грн.

Гравці полтавської «Ворскли», луганської «Зорі» та «Маріуполя» отримують від 130 до 260 ти. грн. на місяць. Потім слідує футбольний клуб «Олександрія» із рівнем доходів для футболістів від 100 до 200 тис. грн.

Гравці «Карпат» із міста Львів отримують від 50 до 200 тис. грн. Із цього ж міста футболісти іншої футбольної команди, «Львів», отримують менше - від 70 до 150 тис. грн. Потім іде професійна «Десна» із Чернігова із показниками 30-150 тис. грн. Заробітні плати у донецькому «Олімпіку» - до 50 тис. грн.

Українські таксисти також заробляють по-різному: хто скільки наїздив. У цій професії, як і будь-який інший, присутні свої плюси та мінуси. Деяких чоловіків приваблює у цій роботі наявність гнучкого графіка. Залежно від завантаженості й населеного пункту, українські таксисти отримують від 5000 до 15000 гривень.

Хто скільки заробляє в Україні?

У нас у країні водії зі своїм автомобілем можуть заробляти не тільки як перевізники пасажирів, а й спробувати себе у ролі торгового представника, середня зарплата якого - від 12000 до 25000 гривень. Більш приваблива у плані заробітної плати робота водія-далекобійника. Особливо високий дохід у тих, хто їздить за кордон.

А тепер поговоримо про зарплати українських лікарів. Залежно від регіону їх місячний дохід може становити від 4173 до 20-ти тис. грн. Наприклад, зарплата лікаря-стоматолога у приватних столичних центрах варіюється від 20000 до 45000 гривень. У регіонах стоматологи отримують набагато менше.

Хірурги отримують у рази менше. Їхня середня зарплатня становить 10000-15000 гривень. Багато лікарів скаржаться на низький оклад - мінімальну зарплату. Такі гроші отримують у нас і люди багатьох інших професій, нарікаючи, що прожити на них практично нереально.

Причина постійної нестачі грошей для ряду українців - наболіле питання. Люди трудяться і перебувають за межею бідності. У 2019 році багато людей скаржаться, що й при зарплаті у 8000-12000 гривень при постійній інфляції важко жити. Що ж, сьогодні нам тільки залишається вірити у краще майбутнє.

Наостанок хочеться побажати, щоб усі українці найрізноманітніших професій отримували гідні зарплати. І могли забезпечити себе, дітей, дати їм добру освіту, мали можливість подорожувати й насолоджуватися життям, а не існувати.

Відео