У неділю, 6 жовтня, відзначається важливе свято для всіх віруючих християн - зачаття святого пророка Івана Предтечі, якого також називають Хрестителя Господнім.

З давніх часів вважалося, що у цей день суворо заборонено скаржитися і згадувати власні біди. Той, хто на Івана говорить про проблеми і нещастя, ніколи них не позбудеться. Той, хто буде мовчати і сподіватися на краще, отримає щастя.

Крім того, у цей день суворо заборонено лихословити і пліткувати, засуджуючи інших людей. Не варто заздрити, лаятися і сваритися.

Не варто займатися домашньою роботою - вранці потрібно відвідати церкву, а потім відправитися у гості до друзів. Фізична праця під суворою забороною.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію
Показати ще

Церква рекомендує провести цей день у пості, не вживаючи м'яса, риби і молочних продуктів. Під суворою забороною алкоголь.

Нагадаємо, місячний календар фінансів на жовтень.

Раніше Знай.ua повідомляв, розшифровано "чорний вірш" Нострадамуса про Третю світову війну, людство приречене.

Також Знай.ua писав, прикмети і забобони про вінику.