Ця стаття допоможе розібратися у тарифних планах і пакетах мобільного оператора «Київстар». Крім цього, ви дізнаєтеся, які є діючі акції та безлімітні пакети. А також з'ясуєте вартість послуг на домашній інтернет «Київстар». Але спочатку поговоримо про сервіс MNP.

Сервіс MNP, 5 причин переходів на інших операторів, пакети «Київстар»

Сервіс Mobile Number Portability (MNP) дозволяє змінювати операторів без переходу на новий номер, тобто зі збереженням старого. Нагадаємо: послуга зміни номерів операторів мобільного зв'язку без зміни номера стала можливою у нас у країні з травня 2019 року.

Для цього необхідно пройти процес ідентифікації у мобільного оператора, послугами якого людина користувалася. Після цього обрати іншого оператора та перепідключитися на нього.

Причини переходу на іншого оператора сьогодні наступні:

1. Слабке покриття мобільного зв'язку у певному населеному пункті чи регіоні.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята Гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого для всіх знаків Зодіаку: Овни в авралі, Раки розчаруються і проблеми Козерогів "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

2. Вигідний тарифний план іншого оператора мобільно мережі.

3. Пропозиція більш якісного мобільного/домашнього інтернету.

4. Незадовільний сервіс компанії.

5. Неможливість зв'язатися із мобільним оператором.

Крім цього, іноді трапляється, що людина користується мобільним зв'язком на своєму робочому місці. І йому надають телефон, безлімітний рахунок. Однак згодом відбувається зміна роботодавця. Так що необхідність у зміні оператора, який надавав корпоративний зв'язок, виникає через різні причини.

У середньому перехід із одного оператора на інший займає максимум від 3-х робочих днів до 2-х тижнів. Особливо складно це зробити контрактникам. У передплачених користувачів перехід швидший.

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

У 2018 і 2019 роках українські користувачі мобільного зв'язку відчули істотне підвищення цін. Зросла ціна за стартовий пакет. Підвищилися ціни у тарифних планах. І буквально мало не кожен місяць плата зростає. Це стосується не тільки мережі Kyivstar, але й Vodafone, й lifecell.

Але більше всіх підвищує ціни Водафон Україна, - про це повідомляли ряд відкритих джерел. Таким чином, доходи власників компаній мобільного зв'язку зростають. А українці скаржаться на дорогий зв'язок. Давайте дізнаємося, наскільки ефективні стартові пакети від «Київстар». Наскільки тут дешеві чи дорогі ціни за надані послуги?

«Київстар»: тарифні плани

Тарифні плани операторів мобільної мережі видозмінюються, тому у цій статті ми будемо говорити про діючі тарифи на жовтень 2019 року. Отже, «Київстар» пропонує різні тарифи для 2-х груп користувачів мережі: передплачених і контрактних.

Тут ми представимо вам більш детальну інформацію для жителів Києва, оскільки у «Київстарі» для жителів різних міст і регіонів тарифні плани й ціни різні. Для того, щоб дізнатися, який тарифний план найкраще для себе обрати, варто обрати на сайті свій регіон. І потім - свій населений пункт.

За передоплатою найдешевший у Києві тарифний план «Київстар Комфорт», що пропонує 100 МБ мобільного інтернету. Тут є безлімітна можливість додзвонитися до інших користувачів мережі. У «Київстарі» від цього тарифного плану - 30 безкоштовних хвилин на інших операторів мобільного мережі. Вартість абонплати - 75 грн./місяць. Це найекономніший тарифний план у мережі «Київстар».

Наступний тарифний план у Києві - «Спілкування без кордонів» вартістю 125 грн. за 4 тижні. Тут пропонується 3000 МБ мобільного інтернету на музику та ігри. Є у «Київстарі» цього тарифного плану ті ж 30 безкоштовних хвилин, щоб подзвонити абоненту, який віддав перевагу іншому оператору мобільного мережі. Крім цього, трафік безліміту на 21 онлайн-сервіс та можливість підключитися до TV безкоштовно.

Поповнення рахунку тарифного плану «Розваги без кордонів» необхідно здійснювати 1 раз на 4 тижні за 175 грн. Тут є безкоштовний мобільний інтернет на відео (6000 МБ, 60 хвилин). Дзвінок усередині мережі - безкоштовний. На розмови із іншими операторами пакет виділяє 60 безкоштовних хвилин. Цей тарифний план включає трафік безліміту на 33 онлайн-сервіси та можливість підключитися до TV безкоштовно, а також «Київстар Футбол Легкий».

Оплата за тарифний план «Відео без меж» - 225 грн. за 4 тижні. Мобільний інтернет - 9000 Мб. Дзвінки усередині мережі - безкоштовні. На телефони інших операторів - 90 безкоштовних хвилин. Безкоштовні смс від «Київстар» - 90 повідомлень. Цей тарифний план включає трафік безліміту на 42 онлайн-сервіси, безкоштовне TV і «Київстар Футбол Легкий».

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Найдорожчий у Києві по «Київстару» - «Максимальний безліміт». Тут необхідно буде поповнити рахунок на 300 грн. Це вартість за 4 тижні користування. Тарифний план включає безлімітний мобільний інтернет. Безлімітні дзвінки усередині мережі. На розмови з іншими операторами та за кордон - 300 безкоштовних хвилин, TV, «Київстар Футбол Легкий».

Для абонентів столиці контракт включає 4 тарифних плани: «Київстар 4G» (150 грн.\міс.), «Київстар 4G Еxtra» (225 грн.\міс.), «Київстар 4G Ultra» (350 грн.\міс.) І «Київстар 4G Business» (500 грн.\міс.)

Якщо вам потрібна більш детальна довідка та детальна інформація про них, зайдіть на офіційний сайт компанії. Далі варто перейти у розділ «Наші тарифи». Обрати потрібний регіон та населений пункт. Обрати вікно «Контракт».

«Київстар»: офіційний сайт, покриття, охоплення

Оператор мобільного зв'язку «Київстар» охоплює різні регіони України. Крім цього, надає роумінг у 195-ти країнах на 5-ти континентах. Абонентами компанії є 26,3 мільйона осіб.

Офіційний сайт мобільного зв'язку «Київстар» надає детальну інформацію про всі тарифних планах у різних регіонах країни. Тут є також інформація про послугу MNP - перенесення мобільних номерів.

Компанія забезпечує доступ до зв'язку 3G для 80% населення (понад 10 тис. населених пунктів) і 4G - для 65% жителів країни. Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі українські великі та невеликі міста. Є покриття у 28 тисячах сіл країни. І на головних національних, регіональних трасах.

Абонементи «Київстару» можуть дізнатися або перевірити особисті мобільні дані. Якщо ви, наприклад, забули свій тарифний план, можна набрати оператора «Київстар». Довідкова також підкаже й іншу необхідну інформацію.

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Для цього достатньо набрати короткий сервісний номер 466. Обрати потрібну категорію й прослухати. Або ознайомитися із необхідною інформацією на офіційному сайті компанії. Адже багато абонентів різних операторів сьогодні навіть не знають, який тарифний план у них підключено.

Для кожного відділення оператора мобільного зв'язку «Київстар» характерна наявність співробітників, які можуть провести роз'яснювальну роботу, або допомогти із переходом на інший тарифний план або іншого оператора, або до них.

Нерідко буває, що користувачі хочуть підключити послугу «Домашній інтернет», яка діє у 138 містах країни. Але що собою представляє домашнє користування інтернетом від «Київстар»? Яка вартість широкосмугового доступу до інтернету та відгуки? З'ясуємо це прямо зараз.

Домашній інтернет «Київстар», відгуки

На даний момент на домашній інтернет у «Київстарі» діє акція. Компанія пропонує знижку на абонплату до 50%. І говорить гаслом: «Разом вигідніше!», пропонуючи безкоштовне підключення та якісний 4G.

Авансовий платіж у рахунок оплати перших 2-х місяців - 200 грн., 100 Мбіт/секунду - 100 гривень на місяць. Але перед поповненням рахунку «Київстар» обіцяє: буде «тиждень довіри». Для бажаючих заощадити, є пара підключення. Разом із домашнім інтернетом пропонується базовий пакет телебачення на 105 каналів плюс 40 гривень замість 80-ти до оплати. ТВ-тюнер - плюс 35 гривень на місяць.

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Звичайно, усі мобільні оператори пропонують привабливі пропозиції. Але для більшості споживачів головним факторами залишаються ціна, покриття та якість послуг. Згідно із рейтингом інтернет-провайдерів, опублікованому у мережі інтернет, оцінка «Київстару», як провайдера, - 1.5 із 5.

У своїх відгуках одні користувачі скаржаться на низьку швидкість скачування у 5 мегабіт та вивантаження у 90 мегабіт. Якість послуг, нарікають користувачі, низька - доводиться довго чекати на майстра. А по його приходу раптом виявляється, що все працює нормально. Люди нарікають, що заявки закривають, але проблему не вирішують.

Інші користувачі хочуть, щоб ціна через невідповідність швидкості була дешевшою або швидкість ближче до заявленої. Деякі узагалі називають якість зв'язку жахливою, додаючи, що інтернет постійно висне та періодично вибиває ТВ. Є й кілька позитивних відгуків про домашній інтернет «Київстар».

Що ж, ймовірно, підводні камені є скрізь. Та й цінова політика операторів мобільного зв'язку або провайдерів залишає бажати кращого, оскільки непорівняна із рівнем послуг, що надаються. Але якого оператора мобільного зв'язку чи провайдера варто обрати, вирішувати виключно вам.

Фото

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Пакети «Київстар», тарифні плани, домашній інтернет

Відео

Посилання

Мобільний зв'язок «Київстар» у соцмережі «Фейсбук». На момент виходу публікації сторінка подобалася 369 тис. 104 людям. Підписані 378 тис. 102 особи.

Мобільний зв'язок «Київстар» у соцмережі «Інстаграм», офіційна сторінка.

Мобільний зв'язок «Київстар» у соцмережі «Твіттер». На момент виходу публікації у сторінки було 9 тис. 14 читачів.

Контакти: оскільки мобільна мережа «Київстар» охоплює усі міста країни (Україна), а також понад 28 тисяч сіл, то у всіх великих містах є представництва компанії. Найголовніший офіс знаходиться у Києві.