Концепцію реформування прожиткового мінімуму в Україні представила міністр соціальної політики України Юлія Соколовська.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"Ініціатива передбачає "відв'язування" понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму. При цьому пенсії та допомогу малозабезпеченим сім'ям залишаться єдиними видами виплат, які будуть прив'язані до прожиткового мінімуму. Розмір усіх інших виплат пропонуємо встановити в абсолютних цифрах і переглядати їх кожен рік під час затвердження Державного бюджету", - заявила міністр.

Соколовська пояснила, що така реформа не призведе до зменшення розміру виплат соціальних допомог. Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться.

Популярні новини зараз

На Львівщині затримали неадекватів, які влаштували "дикий Захід" на АЗС - в одній руці пляшка, в іншій - пістолет

Карпати погубили відомого українського нейрохірурга з Києва - "Помер на шляху до вершини"

Львівщину по горло завалили горами відходів і мертвих тіл - сморід на всю Україну

Одіозна Ніцой накинулася на напівголу Кароль і Полякову: "А я попереджала!"

Показати ще

"В той же час, це дозволить нам реально допомогти сім'ям, щоб вони жили не нижче рівня бідності. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям стане ефективніше. Для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, розміри виплат будуть збільшуватися", - розповідає міністр.

У той же час перший заступник голови Комітету Михайло Цимбалюк назвав пропозицію "революційним" і такою, що дійсно може змінити життя людей на краще.

На засіданні сторони домовилися про проведення громадських слухань у комітеті на цю тему для формалізації пропозиції та оформлення її в відповідний законопроект.

Нагадаємо, у Зеленського вирішили навчити українців виховувати дітей і будувати сім'ї в новому стилі.

Як повідомляв Знай. ua, українцям скасують трудові книжки.

Також Знай. ua писав, що у Мінсоцполітики розповіли про соціальних мережах в містах.