Давайте дізнаємося: чи резонно здійснювати сьогодні відправку товарів за допомогою послуг «Укрпошти». Розглянемо: які тарифи та терміни доставки оператора поштового зв'язку по Україні та за кордон? Скільки днів може зберігатися доставлена посилка на «Укрпошті»? Ми підкажемо, як шукати індекси, ціни, тарифи та контактні дані відділень у різних містах країни.

Укрпошта: офіційний сайт, загальна інформація

ПАТ «Укрпошта» - український оператор поштового зв'язку. Організація самостійно функціонує уже 25 років. Спочатку в 1994-му році було засновано УОПС «Укрпошта». Через 4 роки, влітку 1998-го, її реорганізували у нині діючу.

Відповідне рішення винесено Кабінетом Міністрів України від 4 січня 1998 року. 3 роки поспіль (2017, 2018 та 2019) організація діє як ПАТ «Укрпошта». Відповідне рішення було винесено 1.03.2017 р.

Сьогодні її партнерами є ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк», ДП «Фаберлік-Україна», книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», ДП «Преса», ПАТ «Ідея Банк» (Польща, у минулому - ВАТ «Плюс Банк»), ТОВ «Ів Роше Україна», Western Union, ЮНІСЕФ, MoneyGram, ДТЕК ЕСКО, «Кровомобіль».

ПАТ «Укрпошта» та її міжнародні відправлення - це можливість здійснювати доставку літаком або наземним шляхом у понад 230 країн світу. Офіційний сайт «Укрпошти» зазначає, що міжнародні відправлення можуть включати листи, дрібні пакети, бандеролі та посилки.

Популярні новини зараз

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, хто догодив їй краще, ніж Еллерт: "Ми дивимося в одному напрямку"

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Показати ще

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

Посилка «Укрпошти» за кордон: ціна, формати, габарити, упаковка

Міжнародне відправлення може включати рекомендовані листи, дрібні пакети та бандеролі вагою до 2 кг. Можна оформити відправку за кордон посилки до 10 кг та товару вагою від 10 до граничної маси у 30 кг.

Дозволяється відправлення листа або бандеролі вагою до 2-х або 5-ти кг. Їх максимальний граничний стандарт: будь-який бік відправлення не повинен перевищувати 60 см, а сума усіх вимірювань повинна бути не більшою, ніж 90 см.

Що стосується посилок вагою до 30 кг, які необхідно відправити за кордон, то різні виміри не повинні бути більшими за 105 см. Сума довжини й найбільшого периметра у різних напрямках, крім довжини, не повинна бути більшою, ніж 200 см.

Для об'ємних посилок будь-яке вимірювання повинно бути меншим 200 см. А у сумі довжини та найбільшого периметра в усіх напрямках за винятком довжини, не більшим 300 см. Мінімальний заявлений розмір: 90х140х50 мм.

Обмеження за вартістю посилки «Укрпоштою» передбачені за кожною країною окремо. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт організації. Обрати вікно «замовити міжнародні відправлення».

Ви перейдете до описів міжнародних відправлень. При виборі країни або переході за посиланням, отримаєте необхідну інформацію. Для цього вам необхідно вказати країну, вибрати розділ товарів та їх групу.

Можливо також міжнародне відправлення поштового конверта із вкладенням письмового повідомлення або документа. Розміри, маса та порядок упакування повинні відповідати вимогам формату «лист» із вкладенням паперів або документів, ділових паперів тощо.

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

Упаковка міжнародних відправлень може здійснюватися за допомогою щільних паперових конвертів або пакетів. Також можна надсилати посилку в гофрокартонних ящиках або мішках. Зразки та ціни на коробки та інші упаковки ви завжди зможете дізнатися на офіційному сайті организації або у найближчому поштовому відділенні.

На веб-ресурсі пропонуються різні варіанти упаковок на посилку, бандероль або документи із зазначенням їхнього розміру та ціни. Калькулятор розрахунку для будь-якого користувача зрозумілий і доступний. Ви також можете здійснити вхід у «особистий кабінет», авторизувати у ньому та здійснювати вхід в «Укрпошту» таким чином.

Можна також звернутися до найближчого відділення «Укрпошти», щоб дізнатися необхідну інформацію. Але робити усе опції онлайн сьогодні набагато зручніше та простіше. Зручна перевірка, наявність цін і термінів доставки тощо.

Функції особистого кабінету від «Укрпошти» на сьогоднішній день такі: розрахунок тарифів на міжнародну доставку, формування супровідних бланків, оновлення статусів доставки.

Тобто користувач зможе самостійно у зручний для себе час дізнаватися, скільки днів зберігається посилка, скільки коштує відправка або упаковка та з'ясувати іншу необхідну інформацію.

«Укрпошта»: відстежити лист, відшкодування у разі втрати

На сьогоднішній день «Укрпошта» пропонує можливість відстеження рекомендованого листа та замовний бандеролі в 176 країнах світу. Просту бандероль неможливо відстежити. Якщо посилка без оголошеної цінності або із оголошеною цінністю, «Укрпошта» надає можливість її відстежити у 188 країнах світу.

У разі, якщо була відправлена міжнародна проста бандероль або звичайний лист, відшкодування при їх втраті не передбачено. Якщо це - рекомендований лист, то повертається 30 СПЗ³ (спеціальне право запозичення – бльше детальне роз'яснення буде нижче) плюс вартість послуг поштового зв'язку із пересилання відправлення, за винятком рекомендованого збору.

За втрачене у дорозі міжнародне поштове відправлення із оголошеною вартістю повертається повна сума оголошеної цінності, а також вартість послуг поштового зв'язку із пересилання відправлення. Виняток становить плата за оголошену цінність.

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

При втраті замовний бандеролі та дрібного пакета повертається 30 СПЗ³, а також вартість послуг поштового зв'язку із пересиланням відправлення, за винятком рекомендованого збору. Якщо загублена посилка без оголошеної цінності, тоді повертається 40 СПЗ³, а також 4,5 СПЗ³ за кожен кілограм маси відправлення. Крім цього, поверненню підлягає вартість послуг поштового зв'язку із її пересилання.

При втраті посилки із оголошеною вартістю, повертається сума, яка була оголошена, та гроші за послугу поштового зв'язку із пересиланням відправлення. Виняток становить плата за оголошену цінність.

Порядок та розмір відшкодування завданих збитків наступний. Спеціальне право запозичення (СПЗ³) - це умовна розрахункова одиниця Міжнародного валютного фонду. Вона застосовується усіма країнами, які є членами Всесвітнього поштового союзу для визначення тарифу на поштові відправлення. Курс встановлює Національний банк України.

Посилка «Укрпошти»: тарифи на доставку, терміни, смартбокс

Відгуки споживачів свідчать про те, що доставка українським поштовим оператором «Укрпошта» недорога, але час доставки більш тривалий, ніж у інших операторів. Нормативні терміни доставки зазначені на офіційному сайті. Ви можете перейти за посиланням, знайти та перевірити накладений платіж, скільки часу знадобиться для відправки та доставки вантажу.

Відстеження онлайн працює швидко й чітко. Це досить зручна сучасна опція. Пошук поштових відправлень від «Укрпошти» можна зробити на сайті оператора або перейти за посиланням зараз.

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

На цій сторінці є можливість відстежити не тільки відправку товару або вантажу по Україні, а й із Китаю або простежити будь-яку іншу міжнародну відправку. Для цього достатньо ввести у зазначене на сайті «вікно» трек-номер, що включає комбінацію із 13 символів. Після чого натиснути на пошук: червону кнопку із лупою.

На офіційному сайті оператора ви також змиєте дізнатися тарифи на доставку по Україні та за кордон. Крім цього, веб-ресурс пропонує опцію «калькулятор», за допомогою якої споживач зможе швидко дізнатися орієнтовну вартість доставки відправлення із урахуванням тарифів на 1 січня 2019 року. Для зручності споживачів платіж можна формувати онлайн.

Смартбокс - інновація у сфері послуг оператора. Це оформлення відправки набагато спрощує процес замовлення невеликого та середнього за величиною замовлення. Можна підписатися на пакет послуг. Тарифи зазначені на сайті оператора. Якщо замовляється одна фірмова коробка смартбокс відразу у відділенні, то здійснюється більш доступний варіант відправки.

Відділення Укрпошти: Харків, Полтава, Миколаїв ..., індекс, графік роботи, контакти

Список міст, у яких функціонують відділення «Укрпошти», великий: Харків, Полтава, Миколаїв, Київ, Кривий Ріг, Дніпро, Маріуполь, Запоріжжя, Суми, Вінниця, Кременчук, Херсон, Черкаси, Чернігів, Кропивницький, Одеса, Сєвєродонецьк, Ірпінь, Хмельницький, Краматорськ, Чернівці, Бориспіль і т.д.

Для того, щоб дізнатися індекси, перейдіть за посиланням. Тут ви зможете знайти потрібний населений пункт. І дізнатися його індекс, а також відділення поштового зв'язку, яке його обслуговує.

Сьогодні від «Укрпошти» працює кур'єрська служба доставки. Ви можете скористатися цими послугами, перебуваючи у будь-якому населеному пункті країни. Експрес-доставка від «Укрпошти» - це здійснення більш швидкого відправлення та транспортування вантажу.

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

Ви можете дізнатися терміни експрес-доставки, тарифи та деталі зручного замовлення на сайті оператора або прямо зараз перейдіть за посиланням. І переконайтеся у тому, наскільки зручна та вигідна ця опція для вас.

У інтернеті є також карта «Укрпошти». Даний сервіс дозволяє шукати поштові відділення оператора за регіоном, за індексом. Щоб шукати на карті, потрібно скористатися кнопкою «почати пошук». Веб-ресурс запропонує вам знайти поштове відділення за поштовим індексом або за назвою регіону.

Контакти Києва, номери телефонів із питань оптових закупівель (укладення договорів, отримання рахунків): +380 (44) -323-20-55, + 38-050-100-33-98, + 38-050-100 -80-33.

Консультацію фахівця «Укрпошти» про особливості митного оформлення юридичних осіб (і ФОП) можна отримати за номером телефону +38-098-786-16-60 або звернутися до відправки листи за допомогою поштової скриньки customs-broker@ukrposhta.ua

Фото

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

«Укрпошта»: офіційний сайт, відділення, тарифи, доставка

Відео