З наближенням холодів все більше українців замислюється над вкрай актуальним питанням: як зекономити на опаленні власного житла. Для більшості з них чи не єдиним виходом із цієї непростої ситуації стає оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Тож все частіше виникають запитання, куди і як подати необхідні документи для отримання субсидії, де дізнатися про стан її призначення або перерахунку.

Для більшості українців важливо, що встановлений раніше середній розмір субсидії переглядатися не буде. Відвідування відповідних органів влади займає багато часу, викликає додаткові складнощі, особливо для людей з інвалідністю, громадян похилого віку або тих, які виховують маленьких дітей.

Субсидії
Субсидії

Неправильне заповнення документів на отримання субсидій або неправомірне їх отримання не буде каратися штрафами. Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, передає прес-служба міністерства.

"Ніяких штрафів, навіть при неправильному заповненні документів або неправомірному отриманні субсидій, сьогодні немає. Це міфи навколо програми житлових субсидій, які поширюються вже майже третій десяток років – з тих пір, поки діє відповідна програма", - заявив Музиченко.

оформлення субсидій
оформлення субсидій

Також чиновник додав, що субсидії нікого позбавляти не будуть. Музиченко підкреслив, що середній розмір субсидії, яку держава надавала в минулому опалювальному сезоні, 1700 грн, - переглядатися не буде.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук визнав, що рівень прожиткового мінімуму – недостатній, щоб надати українцям можливість вижити.