Щороку українці чекають, що нарешті скасують переведення годинників, і щороку їхні очікування не виправдовуються.

Під "скасуванням зимового часу" Мінекономрозвитку розуміє банальну сезонну зміну "пори": навесні скасовують зимовий час і вводять літній, а переведенням годинників восени скасовується все назад.

Скасовувати ж перехід на "зимовий час" Мінекономрозвитку згідно лише після аналогічного рішення Євросоюзу. У Європарламенті вже прийняли рішення і збираються скасувати процедуру переведення годинників з 2021 року.

Отже, переведення годинників на зимовий час Україна здійснить і в 2019 році - це відбудеться вже через тиждень.

Оскільки перехід на зимовий час в Україні традиційно проводиться в останню неділю жовтня, у ніч на неділю, 27 жовтня українці переведуть стрілки годинника на одну годину назад.

Більшість сучасних гаджетів переведення годинників на зимовий час 2019 виконають самі. А от час на годинниках в менш просунутій техніці - механічний годинник і годинник на мікрохвильовці, наприклад - доведеться коригувати вручну.

Популярні новини зараз
"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

Переведення годинника і транспорт

Час відправлення в квитках вказується вже з урахуванням переведення годинників. Якщо пасажир виїжджає в суботу, 26 жовтня, за старим часом і приїжджає в неділю, 27 жовтня, то він приїде за новим часом, який буде співпадати з часом, зазначеному у квитку.

А самі годинники на вокзалах та в аеропортах переходять на зимовий час автоматично.


Зміна часу і здоров'я

Перехід на літній чи зимовий час: раніше встаєш або пізніше - це завжди стрес для організму.

Тому привчати організм до нового розпорядку медики радять мінімум за тиждень до дня, коли переводять годинники. Отже, вже найвища пора починати це робити.

Лікарі рекомендують у найближчий тиждень відмовитися від інтенсивних тренувань, замінивши їх довготривалими прогулянками, можна також замінити на йогу чи пілатес.

У цей період можливе погіршення самопочуття або зниження імунітету. Незважаючи на те, що спати можна довше, сонце сідатиме раніше. Тому важливо поповнювати запаси вітаміну D в організмі - дотримуватися регулярності сну, частіше бувати на сонці, не набирати зайву вагу. В їжу потрібно вживати більше лосося, сардин, тунця, некультивованих грибів.

Потрібно пити більше води, відмовитися від алкоголю і жирної їжі, обов'язково слід вживати сезонні фрукти і овочі.

Старайтеся менше нервувати, вибирайте спокійну музику, висипайтеся, читайте веселі книги.

Не перевтомлюйтеся, правильно плануйте свій час і розраховуйте свої сили.