Аннексированный півострів Крим дуже скоро може з райського куточка перетворитися на пустелю через поблеми з прісною водою.

Про це заявила відома російська письменниця Людмила Улицька в інтерв'ю OBOZREVATEL.  

За її словами, катастрофа трапиться через бездарне управління півостровом. Улицька зазначила, що привітає той уряд, який подбає про землю:

"Я б вітала той уряд, який піклуватиметься про цю землю, тому що там немає води, вона висихає. Ще сто років такого господарювання, і ця земля перетвориться на пустельну землю". Людмила Улицька

Засуха в Криму

Популярні новини зараз

В сім'ї Потапа чекають на поповнення: вже відома стать малюка

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще

Письменниця переконана, що політичні кроки Російської Федерації - "потворна анексія". Вона підкреслила, що екологія залишається головною проблемою окупованого півострова.

"А радянська влада, влада російська та українська однаково погано ставилися до кримської землі. Тому я скажу чесно, що вітатиму будь-які поліпшення". Людмила Улицька

Засуха в Криму

Нагадаємо, у селі Віліно в тимчасово анексованому Криму вибухнула вантажівка КамАЗ. 

Як повідомляв портал Знай.uа, у Путіна пролунала дуже цинічну заява про долю Кримського півострова. Так, сенатор, член ради федерації РФ Сергій Цеков, який відкрито підтримує військову агресію РФ по відношенню до України, заявив, що Україна повинна увійти до складу Російської Федерації, якщо планує повертати Крим.

Також портал Знай.ua писав, анексованому Криму рідний український зазвучав з вуст дітей, до сліз.