Військовослужбовці ВСУ ліквідували на Донбасі трьох бойовиків "Л / ДНР", серед яких були найманці з Росії. Про це повідомив український військовий Анатолій Штефан.

Український військовослужбовець Анатолій Штефан "Штірліц" проінформував в своєму Telegram-каналі про ліквідацію трьох бойовиків "Л / ДНР".

На Донбасі ліквідували трьох бойовиків ЛДНР

Згідно його слів, серед загиблих російських найманців були Максим Виноградов з Удмуртії і Віктор "Дон" Плешаков з Санкт-Петербурга. Крім того, було ліквідовано Володимира "Дядю Вову" Феденко, який родом з Луганської області.

На Донбасі ліквідували трьох бойовиків ЛДНР

Популярні новини зараз
Сезон закруток доведеться скасувати? В Україні різко подорожчали помідори Путінські пропагандисти публічно погрожують німцям і обзивають "нацистами": "Прийдемо і всіх вас вб'ємо" Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити" Не брати до рук голку та чекати на веселку: 8 серпня українці шанують пам'ять святого Єрмолая
Показати ще

Раніше на Донбасі українськими військовими було знищено ще два російських найманці, один з яких був внесений в базу даних сайту "Миротворець".

На Донбасі ліквідували трьох бойовиків ЛДНР

Ліквідовані бойовики ЛДНР

Ліквідовані бойовики ЛДНР

Ліквідовані бойовики ЛДНР

Нагадаємо, раніше донецьких бойовиків спіймали на гарячому

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Дніпропетровщині жінка, яка втекла від війни, живе на вулиці

Також "Знай.ua" писав, що Сивохо розповів, чим займатиметься в РНБО для Донбасу