Україну останнім часом переповнюють новини про очікуване розведенні сил на Донбасі. Багато експерти діляться думками з цього приводу, серед них є і колишній боєць АТО з позивним Arty Green. Учасник бойових дій спробував пояснити логіку тактичних дій ЗСУ на Донбасі.

Про це стало відомо завдяки повідомленням порталу "Хвиля", який повністю представив текст лекції ветерана АТО Arty Green.

"Останнім часом деякі політичні сили активно спекулюють на темі "розведення військ". Причому в цю істерику втягнуті як суто цивільні, так і ветерани АТО. Спостерігаючи за цим явищем, прийшов до сумного висновку. Практично ніхто, включаючи заслужених ветеранів, не розуміє елементарних речей, навколо яких розгорнулася запекла дискусія. У зв'язку з цим вирішив трохи розвіяти туман невігластва щодо деяких тактичних питань, щоб люди могли свідомо формувати свою власну думку і приймати ту чи іншу сторону суперечки.", - розповідає експерт.

Типові варіанти зручної (позиція А), незручної (позиція) і вкрай незручної (позиція С) бойових позицій.

Популярні новини зараз

Українцям перераховуватимуть пенсії щомісяця: хто опиниться серед щасливчиків

Субсидії, пенсії та зарплати: що обов'язково потрібно знати українцям до 2020 року

У лісі зграя собак загризла вагітну жінку: моторошні подробиці трагедії

Єпіфаній "скасовує" Різдво: 7 січня більше не свято

Показати ще

Далі в новині пряма мова автора лекції:

Для полегшення розуміння можливих плюсів від "розведення" військ постарався в цьому тексті викласти тільки деякі важливі аспекти БД в обороні. "Ризики" цього розведення докладно, хоч і на мій погляд слабо аргументовано розписано іншими авторами. Висновки кожен може зробити сам. Мої висновки виглядають приблизно так (якщо коротко):

-незалежно від перебігу переговорів з РФ наші війська повинні бути виведені із зони ураження стрілецьким озброєнням, як мінімум на позиції 2015-2016 рр;

-у зоні розведення можуть знаходитися засоби розвідки, переважно технічні, здатні забезпечити виявлення і "зрячу" поразку супротивника, який порушує рубежі розведення військ;

-оскільки розгорнути повноцінні рубежі оборони на всіх можливих напрямках наступу противника неможливо (недостатньо сил і засобів), то головне завдання оперативної і стратегічної розвідок — виявлення ворожих планів щодо переходу в наступ на конкретних ділянках для своєчасної організації на них оборони як статичної, так і мобільної (за можливості та доцільності);

-офіцери і генерали, які беруть участь у істериці протестуючи проти "розведення військ" повністю (частково) є профнепридатними та/або свідомо зраджують наших воїнів з "політичних" мотивів.

Нагадаємо, Сенсей не втримав гранату: вибух у Києві забрав життя героя АТО, - кадри не для слабкодухих.

Як повідомляв Знай.uа зателефонував дружині і...: закривавлене тіло ветерана АТО знайшли в лісі під Запоріжжям.

Знай.uа писав, у Києві ветерана АТО розстріляли за просте зауваження: не дав компанії нахулиганить.