Заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час брифінгу заявив, що в Україні планують відмовитись від видачі номерних знаків у держустановах. Натомість дозволять громадянам самостійно отримувати їх за техпаспортом.

Сергій Гончаров розповів, що таке нововведення запрацює після ухвалення Верховною Радою змін до закону щодо спрощення процесу присвоєння та видачі номерних знаків.

Автономера українці будуть отримувати по-новому

"Це буде значно простіше, значно зручніше для людини, оскільки можна буде обирати не той номерний знак, який фізично перебуває в тому сервісному центрі, а той номерний знак, який ще не зайнятий і не встановлений на інші транспортні засоби. Відкривається величезна можливість для вибору", – сказав Сергій Гончаров. Сергій Гончаров

Автомобільні номера можна буде придбати у будь-якому з підприємств, які їх виготовляють. Будь-який вільний номерний знак можна буде обрати з технічним паспортом на руках.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Сергій Гончаров

Сергій Гончаров виділив такі позитивні сторони нововведення. Відтепер водії безперешкодно обиратимуть номерний знак, їм не доведеться чекати, якщо у сервісному центрі відсутні знаки потрібного регіону. Крім того, державі більше не доведеться купувати номерні знаки, витрачати гроші на їх транспортування та зберігання у сервісних центрах.

"Виграє громадянин, виграє держава і виграє бізнес. Завдяки цьому відкривається величезне вікно можливостей для невеличких, середніх підприємств займатися виготовленням номерних знаків. Головна вимога – такі номерні знаки повинні відповідати державному стандарту" – додав він. Сергій Гончаров

Нагадаємо, раніше у МВС приготували сюрприз українським водіям

Як повідомляв портал "Знай.ua", українські автошколи переведуть онлайн

Також "Знай.ua" писав, що у МОЗ планують встановити нові гранично допустимі концентрації для шкідливих речовин в атмосфері повітря