У Міністерстві розвитку громад і територій України заявили, що опалювальний сезон почався в усіх регіонах країни. У столиці він почався ще 25 жовтня, у всякому разі, так заявила київська влада. На ділі ж у більшості киян досі холодні батареї.

Наркотики і божевілля

У столиці за опалення відповідає «Київтеплоенерго» тому саме в ту сторону відправляються прокляття і різні «побажання» від жителів столиці, коли їм доводиться мерзнути в своїх квартирах.

І треба сказати, що здається іноді неадекватність політики підприємства (не вимикати опалення в спеку, але не включати в холод - авт.), як виявилося, недалека від істини. Знай.ua за допомогою сервісу публічних закупівель prozorro знайшов кілька цікавих оглядів, які замовили в «Київтеплоенерго» на 2020 рік.

23 жовтня через цю систему був оголошений тендер на наркологічний огляд працівників певних категорій структурних підрозділів КП «Київтеплоенерго». При цьому заплатити за подібний огляд вони готові більше 250 тис. гривень.

Популярні новини зараз
Не тільки чмоні та чмобіки: експерт пояснив, чому не варто недооцінювати ворога Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?" Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

З технічних вимог стає ясно, що подібний огляд планується проводити кожен робочий день групами від 15 до 20 осіб. Після проходження огляду працівнику буде видаватися сертифікат, що він його пройшов.

Крім наркологічного огляду, також в наступному році кожен місяць співробітники будуть проходити психіатричний та психофізіологічний огляд працівників певних категорій структурних підрозділів підприємства.

Психіатричний огляд обійдеться майже в 50 тис. гривень, психофізіологічний в 163 тис. гривень. Подібні обстеження проводяться для виявлення психічних розладів, наявність яких є протипоказанням для ведення професійної діяльності.

Календарі

Варто також додати, що в «Київтеплоенерго» така ж «хворобу», як і «Укрпошти». У вік комп'ютерних технологій вони продовжують закуповувати календарі і витрачати на це бюджетні гроші. Але, якщо останні витратили на настінні календарі більше двохсот тисяч гривень, то в «Київтеплоенерго» на настільний і квартальний календарі виділили 87 тис. гривень.

Одне добре, тепер за допомогою цих календарів, всі працівники підприємства зможуть відзначити, коли їм потрібно пройти нарколога, а коли психіатричний і психофізіологічний огляд.

Нагадаємо, що 24 жовтня на офіційному сайті президента України Володимира Зеленського з'явилася нова електронна петиція, автор якої вимагає, щоб кримінальні новини показували тільки після 23:00.

Як повідомляв Знай.uа, в українській столиці зафіксували другий випадок захворювання на дифтерію за останній час.

Знай.uа писав, що в Євросоюзі підвищили вартість квитків на лоукостери - до ціни проїзного документа додали "кліматичний податок".