В Україні вельми гостро назріла тема про заробітчан. Умови життя в Україні багатьох молодих людей не влаштовують, до речі, не тільки молодих. Проте так виходить, що у молодих є більше можливостей покинути рідні місця і відправитися на заробітки в далекі краї.

Так, в мережі набирає популярність блог харків'янина "foris.blog", який в 2017 році вирішив змінити своє життя і вийти із зони комфорту. Своїм новим досвідом і різними порадами хлопець ділиться в мережі Instagram.

foris.blog

"Я покинув улюблену роботу в рідному Харкові й подався шукати кращого життя за кордоном. З того часу я працював і подорожував в Іспанії, Чехії, Німеччини і Данії. У кожній з цих країн я отримав багато досвіду і вражень. Я розповім Вам про роботу, ціни, подорожі, звичаї та життя в цих країнах і не тільки. Поділюся секретами бюджетних подорожей, покажу найкрасивіші місця, і допоможу Вам не потрапити на аферистів. Моя мета — об'єднати усіх заробітчан і мандрівників, адже разом ми сильніші", - пише про себе заробітчанин.

Однією з останніх тем, якою поділився хлопець, стали робочі пригоди в Іспанії.

"Всім привіт. З вами @foris.blog. Ну що ж...нас занесло за 4700 км від дому, в кишенях не більше 200 євро, робота буде мінімум через місяць. Ми думали, що "веселощі" вже пройшли, коли ми втратили і знайшли багаж, але вони тільки почалися. Це 9-я частина моєї історії про заробітчан в Іспанії", - повідомив автор блогу.

View this post on Instagram

Мой первый опыт (Ч.9 – Румынские бродяги)⠀ ⠀ Всем привет👋С вами @foris.blog ❗ Ну что ж...нас занесло за 4700 км от дома, в карманах не более 200 евро, работа будет минимум через месяц. Мы думали, что “веселье” уже прошло, когда мы потеряли и нашли багаж, но оно только началось. Это 9-я часть моей истории о заробитчанах в Испании #foris_mystory ✔️⠀ ⠀ ◼️Как вы помните, из прошлой истории - мы проснулись и узнали, что наши координаторы исчезли. Я связался с ними по вайберу и узнал, что они уехали в Валенсию, и вернутся через неделю.⠀ ⠀ ◼️Через некоторое время пришел Илья и мы узнали еще некоторые новости. В беседе с ним мы начали подсчитывать необходимые затраты на оформление документов, как оказалось - мы должны были заплатить на 150 евро больше, чем договаривались с фирмой через которую мы ехали. ⠀ ⠀ ◾К слову о документах: по словам Евгения и Аллы, нам должны были оформить испанскую страховку, счёт в банке, и что-то типа нашего ИНН - и это все по польской визе. Да, к сожалению 2 года назад я в это еще верил.⠀ ⠀ ◾Когда мы узнали о возросших затратах, мы сразу же начали штурмовать сообщениями и звонками харьковский офис фирмы, которая нас отправила (скриншоты переписок в карусели). Естественно, лишних денег у нас не было, и платить мы их не собирались. Представитель фирмы - Борис всячески убеждал нас, что мы не правы, и обо всех затратах он нам сообщал. Также, оказалось, что Борис даже не знает о существовании бригадира Ильи - который занимался нашими документами. Я дал ему номер телефона Ильи, чтобы они разъяснили все финансовые вопросы которые касаются нас. Из - за чего позже был подвержен “атаке” со стороны Аллы и Евгения, так как естественно они не хотели, чтобы Харьковская контора имела доступ к контактам фактически прямого работодателя. Но это не самое страшное. ⠀ ⠀ ⁉️Самую интересную новость мы снова узнали от Ильи. Все это время мы думали, что нам делают испанские документы по польской визе, так как мы должны были работать по командировочному листу. Но выяснилось, что нам собираются делать паспорт гражданина ЕС, тоесть румынский паспорт - фальшивый. Мы в ступоре..😱

A post shared by 🌍Блог о работе за границей 🌍 (@foris.blog) on

Хлопець розповів про те, як довелося оформляти документи. Історія, дійсно, дуже цікава.

"Найцікавішу новину ми знову дізналися від Іллі. Весь цей час ми думали, що нам роблять іспанські документи по польській візі, так як ми повинні були працювати по листу відряження. Але з'ясувалося, що нам збираються робити паспорт громадянина ЄС, тобто румунський паспорт — фальшивий. Ми в ступорі..", - підсумував заробітчанин.

Нагадаємо, тіло заробітчанина з Прикарпаття знайшли в лісі: "Вирішили не морочитися".

Як повідомляв Знай.uа останні слова дівчини з фургона з 39 тілами поставили на вуха світ: "Не можу дихати. Я вас дуже люблю".

Знай.uа писав, відомого українського актора жорстоко побили в Польщі: зламаний ніс замість зарплати і сліди удушення на шиї.