У законодавстві України передбачили надбавки та підвищення пенсій. Однак пощастить лише деяким категоріям громадян.

Так, надбавки передбачені ветеранів: учасників бойових дій, людям з інвалідністю та "дітям війни".

Також на надбавки можуть розраховувати ті непрацюючі пенсіонери, у яких на утриманні знаходяться неповнолітні діти або за інвалідністю за вислугою років.

Також доплати можуть бути у інвалідів першої групи, а також самотні люди з інвалідністю другої, третьої групи у разі досягнення відповідного віку та одинокі одержувачі пенсій за віком та за вислугою років, які потребують постійного стороннього догляду, та щомісячні компенсації в разі втрати годувальника.

Пенсіонери, УНІАН
Пенсіонери, УНІАН

Популярні новини зараз
Як раніше вже не буде: стало відомо, скільки українці заплатять за газ за серпень Міністр оборони Рєзніков розповів, що путін хотів напасти на Україну перед Великоднем 2021 року: "Тоді він отримав" Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Колишня Позитива з "Время и Стекло" показала, як доводиться спати на тротуарах: "Люблю життя"
Показати ще

Для забезпечення безбідної старості для українських пенсіонерів передбачено також надбавки, наприклад, незайнятим пенсіонерам, які мають на утриманні дітей до 18 років до пенсії за віком, у зв'язку з інвалідністю, за вислугу років, на догляд особам з інвалідністю та одиноким особам.

Повідомляється, що з 1 липня по 1 жовтня розмір мінімальної пенсії в Україні виріс на 0,5%. Крім того, в Кабміні планується триетапне підвищення пенсійних виплат — очікується, що у 2020 році мінімальна пенсія українця збільшиться на 8%.

Нагадаємо, українцям пояснили, кому чекати підвищення виплат.

Як повідомляв Знай. ua, на що готові українці заради субсидій.

Також Знай. ua писав, що пенсіонерам на субсидії виділили 155 мільйонів.