У "Міжнародних авіалініях України" прокоментували заяву міністра інфраструктури Владислава
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПрес-секретар авіакомпанії Євгенія Сацька заявила, що наразі ними здійснюється низка заходів для уникнення збитків і жодної мови про банкрутство бути не може.
Євгенія Сацька пояснила, що на фінансовий стан перевізника безпосередній вплив мають такі фактори, як акциз на паливо, мита на ввезення авіатехніки й запасних частин, необхідність облітати повітряний простір Сходу України, АРК і РФ. В результаті на відміну від закордонних авіаперевізників, у МАУ, як і в інших вітчизняних авіакомпаній, появляється низка додаткових витрат.
"Для мінімізації негативного впливу цих факторів на діяльність і фінансовий стан, авіакомпанії МАУ доводиться діяти в рамках своїх повноважень: переглядати фінансову політику і зменшувати витрати оптимізувати в бік звуження маршрутну мережу, закривати деякі напрямки польотів. Мета цих дій — оздоровити авіакомпанію. Тому про банкрутство авіакомпанії тут мова не йде і йти не може", - зазначила вона.
Савицька додала, що заходи, спрямовані на уникнення збиткової діяльності, розуміють під собою скорочення частотності виконання частини рейсів та повне скасування деяких з них — з негативною рентабельністю. Прес-секретар МАУ вважає, що такий крок компанії є економічно виваженим. В результаті очікується стабілізація бізнесу.
"Це економічно виважений крок для стабілізації бізнесу, який дозволить МАУ переглянути та оптимізувати мережу маршрутів і розклад рейсів з урахуванням економічних чинників: розміру флоту, витрат на обслуговування польотів тощо", - додала вона.
Варто зауважити, що 18 вересня в авіакомпанії МАУ змінився президент, і її очолив Євген Дихне. Компанія була заснована у 1992 році, наразі вона щотижня виконує понад 1100 регулярних рейсів. Як базовий аеропорт використовується Бориспіль.
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що