На сьогоднішній день практично кожна людина має доступ в інтернет, знає, що таке криптовалюта і на скільки вони популярні. У даній статті хочеться розповісти докладніше, про те, що таке біткоін - крани, і яким чином на них можна заробляти.

Багато сучасних користувачів цікавляться темою криптовалюта, хтось просто хоче знати їх особливості і шукає інформацію для загального розвитку, а хтось усвідомлено збирається на них заробляти. Ось і пропонуємо в даній статті, дізнатися, що таке криптовалюта, звідки вони з'явилися, що собою представляє, і як на ній можна заробляти.

Біткоін - крани, яким чином на них можна заробляти, coinbro
Біткоін - крани, яким чином на них можна заробляти, coinbro
Біткоін - крани, яким чином на них можна заробляти

Що собою являє біткоин кран

Біткоін крани - отримали свою назву, як алегорію, нібито з них капають біткоіни, так як з справжніх кранів капає вода.

Сам по собі сайт з біткоіни забитий різною рекламою, а як тільки користувач заходить на нього, перед ним виникає її величезна кількість. Стає зрозуміло, що сайт має свій заробіток з перегляду реклами на сайті, а для того, щоб користувачі заходили і дивилися її, їм так само необхідно відраховувати певну суму.

Популярні новини зараз

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

Привітання з Днем ангела Андрія: листівки і вірші

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

Показати ще

Сайт такого плану не є новинкою, вони існують вже досить давно, оплату користувач отримує за перегляд реклами, за кліки, і звичайно ж за розгадування капчі.

Варто зауважити, що оплатою за роботу користувача будуть нараховані немодна на сьогоднішній день криптовалюта, а американські долари. Якщо говорити конкретніше, то в декількох частках від цента, оплата за перегляд реклами та кликання по ній досить низька.

Наведемо більш детальний приклад, якщо користувач бажає отримати суму рівну 20 $ працюючи тільки з одним краном, то це може зайняти не один місяць, при цьому йому буде необхідно день у день сидіти і дивитися в екран свого монітора або смартфона.

Звичайно ж у відкриту представники такого сайту нічого не говорять, а лише роблять акцент, на тому, що для даного бізнесу немає необхідності інвестувати якісь особисті вкладення. Саме цей момент і привертає в першу чергу більшість потенційних користувачів сайту.

У тому випадку, якщо користувач хоче мати на своєму особистому біткоін-гаманці яку небудь суму, не купуючи її при цьому, то ці крани - саме те, що йому потрібно. В даному випадку людина втрачає тільки особистий час, але мало хто про це замислюється.

Що собою являє біткоін кран, photolessons
Що собою являє біткоін кран, photolessons
Що собою являє біткоін кран

Ось і виходить, що, витративши достатня кількість свого особистого часу людина може отримати Сатоши, так називається одна стомільйонний частина біткоіна. Таким чином 100 000 000 Сатоши = 1 біткоіни.

Після того, як за період останніх трьох років BTC стрімко піднявся вгору, все знають про такий вид розрахункової суми, як Сатоши.

Реєстрація на біткоин крані

Якщо користувач усвідомлено прийняв рішення спробувати попрацювати і заробити перші для себе Сатоши, то перше, що йому потрібно буде зробити - це пройти процес реєстрації на сайті.

На сьогоднішній день в числі найбільш популярних кранів, що займаються роздачею біткоінів є Bonus Bitcoin, на його прикладі все і розглянемо. І так інтерфейс сайту англомовний, але навіть користувач з мінімальною базою англійської, без проблем розбереться. Перше, що буде необхідно, це записати діючу електронну адресу, на нього протягом пари хвилин прийде посилання для підтвердження реєстрації.

Після цього користувачеві необхідно зайти на головну сторінку сайту і натиснути на кнопку Register, приклад бачимо на малюнку нижче:

Реєстрація на біткоін крані, trushenk
Реєстрація на біткоін крані, trushenk
Реєстрація на біткоін крані

Реєстрація не має нічого складного, таким чином відразу користувач вказує свою електронну адресу та пароль (який щойно придумав), пароль повинен складатися з латинських букв у великому і малому регістрі і цифри, загальна кількість не менше восьми знаків. Після цього внесення помічаємо галочкою рядок - що користувач не є роботом, і що він згоден з умовами сервісу. Приклад, малюнка нижче на зображенні.

Данні для реєстрації, trushenk
Данні для реєстрації, trushenk
Данні для реєстрації

Коли користувач на зазначений ним електронну адресу отримає посилання, він повинен перейти по ній, для того, щоб його реєстрація на сайті Bonusbitcoin стала успішною.

Далі користувач може входити під своїм новим логіном (їм є електронна адреса) і паролем на сайт і не витрачаючи часу приступати до заробітку Сатоши.

Спочатку для роботи, користувачеві навіть немає необхідності мати свій біткоін-гаманець, він його може створити пізніше, вже в процесі роботи. Так як у нього є якийсь час, для накопичення певної суми, якої буде достатньо для виведення.

Як приклад, користувачі крана Бонус-біткоіна повинні заробити мінімальну суму для виведення не менше 10000 Сатоши.

Після цього користувачеві необхідно буде опуститися вниз, знайти кнопку Сlaim now !, іншими словами - подати заявку. Для здійснення цього завдання, користувачеві буде необхідно пройти капчу від Гулг, вона буде розташована трохи вище даної кнопки.

Відмічаємо все необхідне галочками, trushenk
Відмічаємо все необхідне галочками, trushenk
Відмічаємо все необхідне галочками

Користувачеві потрібно поставити в рядку, що користувач не є роботом, якщо вилітають запити з картинками, потрібно все натиснути, як просять, і в кінці натиснути на червону кнопку. Саме з цього моменту на рахунок користувача починають зарахуватися перші Сатоши, їх можна буде відстежувати на головній сторінці. Таким чином кожен користувач зможе бачити кількість своїх Сатоши в рядку по своєю електронною адресою.

Зарахування перших Сатош, trushenk
Зарахування перших Сатош, trushenk
Зарахування перших Сатош

Природно їх кількість буде змінюватися, все залежить від курсу біткоіна або навіть від країни, з якої користувач заходить на сайт.

Яке - то час назад дуже популярний був метод з підміною IP адреси на американські або європейські, використовували для цього VPN. Таким чином, після того, як дана процедура буде широко висвітлена в мережі, Бонус біткоіни, нараховував в кілька разів більше Сатоши за один раз. На сьогоднішній день всі можливі спроби в даному напрямі будуть блокуватися.

В середньому кількість Сатоши, яке може бути стягнуто користувачеві за один раз кожні 15 хвилин, так само їх можна побачити так само на головній сторінці, докладніше на малюнку нижче:

Середня кількість нарахованих Сатош, trushenk
Середня кількість нарахованих Сатош, trushenk
Середня кількість нарахованих Сатош

На малюнку бачимо, що середня кількість Сатоши до нарахування буде в кількості 50 штук, іноді трохи більше, іноді трохи менше.

Протягом п'ятнадцяти хвилин користувач може собі дозволити відпочити або зайнятися будь - якими справами. Найближчим часом, яке залишається у користувача до наступної видачі біткоінів, можна буде відстежити за допомогою кнопки Сlaim now, на сторінці сайту, а саме на вкладці яка знаходиться у верхній частині екрану. Користувач повинен знати, навіть якщо він цю вкладку прикрив, у нього все одно є можливість побачити зворотний таймер.

Здійснювати висновок зароблених користувачем біткоін з даного крана можливо з 2017 роки не на біткоін-гаманець, а використовуючи сервіс CoinPot. Кожен користувач може вивести частину зароблених біткоінів не тільки з Bonus Bitcoin, але і з інших кранів, з якими він співпрацює.

Вхід на сервіс CoinPot, trushenk
Вхід на сервіс CoinPot, trushenk
Вхід на сервіс CoinPot

Користувачеві немає необхідності здійснювати додаткову реєстрацію на CoinPot, йому досить просто ввести логін і пароль, який він раніше використовував для Bonus Bitcoin. Коли користувач заходить на сторінку вміщає його баланс і меню виведення віртуальних грошей на біткоін-гаманець. Крім цього, кожен користувач так само має ряд можливостей для того, щоб використовувати чесно зароблені кошти.

Виведення зароблених коштів, trushenk
Виведення зароблених коштів, trushenk
Виведення зароблених коштів

У чому ж популярність біткоїнів?

Не секрет, що з кожним роком біткоін крани стають все більш популярні ніж раніше, за рахунок того, що «крани» отримують більше відвідувачів, ніж за колишньою схемою, де виплата йде в доларах. Так само варто зауважити, що досить популярною стає криптовалюта, людям стало подобається заробляти на кліках, зате вони отримують хоч і маленькі, але реальні гроші, за роботу чесно платять, правда поки ніхто не знає, чим же закінчиться вся ця робота з біткоінами.

На сьогоднішній день відвідати сайт з величезною кількістю реклами завжди приходить багато народу, до того ж робота не пильна - дивись рекламу, тисни на капчу і отримуй зароблені кошти. В якійсь мірі, це можна сприймати як гру, так як люди на довго не затримуються, зрозумівши, що особливо серйозних коштів заробити таким чином не вийде, вони йдуть, а на їх місце незабаром приходять інші, в надії, що цей сайт платить і можна буде підняти на ньому непоганий капітал.