разблокировка смартфона: источник molbuk.ua

Смартфони давно і щільно увійшли в наше життя. Сьогодні життя без смартфона майже неможливо. У нашому пристрої ми зберігаємо номери і контакти рідних, близьких, друзів, знайомих і колег. За допомогою смартфона ми отримуємо доступ до всіх банківських рахунків, фінансови систем, пошти і багато іншого.

У наш цифровий вік залишитися без смартфона або з заблокованим пристроєм може призвести до величезних проблем і зірвати всі ділові та особисті плани.

Телефон може залишитися заблокованим з безлічі причин. Ви банально забули пароль або настройки до вашого телефону можуть збитися, після чого скористатися ним буде неможливо. Крім того, іноді є ситуації, коли потрібно отримати доступ до телефону близької людини, не в цілях стеження за ним, а рішення ділових або фінаносових питань в його відсутність, що неможливо зробити без смартфона.

У цій статті ми розповімо як розблокувати телефон, що працює на Анроід, не маючи чинного пароля і дамо цінні поради про те, як діяти в подібних ситуаціях звичайному користувачеві.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Розблокування телефону: навіщо вона потрібна і яких видів буває

разблокиловка: источник: телеканал 360

Будь-смартфон незалежно від його вартості або віку має величезну кількість особистої та конфедіціональной інформації: фото, відео, контакти, доступ до електронної пошти та соціальних мереж, дані до акаунтів банківських систем і багато іншого.

Захищають збереження даних своїх мобільних телефонів користувачі багатьма шляхами: пін-кодом, графічним ключем, відбитком пальця або встановивши в якості ключа зображення свого обличчя.

Розблокування телефонів неможливе без ключів, які всі ми іноді забуваємо. Однак отримати доступ до пристрою можна за допомогою декількох простих кроків.

Як розблокувати телефон, якщо забув графічний ключ

разблокировка

Якщо ви хочете розблокувати телефон, що працює на системі Андроїд, то ви з великою часткою ймовірності використовуєте так званий графічний ключ - хитромудру або просту фігуру, лінії якої провівши по сітці на екрані пристрою він автоматично розблокується. Графічний ключ користувачі вибирають самі, але багато хто забуває їх або не може нормально ввести через технічні збої.

Однак, відновити доступ до пристрою можливо, пройшовши кілька простих кроків. Якщо ви хочете дізнатися, як розблокувати телефон, якщо забув пароль, є різні способи, що відрізняються за складністю та рівнями особистої конфіденційністі, встановлених на пристрої.

Відзначимо, що розблокувати телефон, якщо забув пароль або графічний ключ доведеться після того, як ви отримаєте доступ до іншого девайсу, що має доступ в Інтернет, аккаунт в системі Гугл і володіти деякими іншими навичками.

Як зламати цифровий пароль на Андроїд і розблокувати телефон: основні способи

разблокировка

На сьогоднішній день є такі основні способи розблокування вашого телефону в випадках того, якщо користувач забув пароль від телефону,

Забув графічний ключ від телефону? - Як відновити доступ:

 • скинути всі налаштування;
 • разрядження акумулятору;
 • вилучення спеціального файлу;
 • звернутися за допомогою в сервісний центр;
 • розблокування за допомогою власного облікового запису Гугл;видалити спеціальний файл.

Як ви бачите, таких варіантів вкрай багато через що з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що з зломом телефону, ви можете впоратися самостійно без допомоги фахівців.

Потрібно відзначити, що використання способів розблокування телефону без пароля можуть привести до функціональних збоїв, втрати даних і інших неприємностей. Якщо ви не впевнені в своїх навичках, то радимо звернутися за допомогою в сервісний центр.

Розблокувати телефон Самсунг або інший пристрій на Андроїд за допомогою облікового запису Google

разблокировка

Програма для розблокування телефону вам може не знадобиться якщо у вас є акаунт від Гугл. В цьому випадку скинути графічний ключ буде найпростіше. Відзначимо, що для власників смартфонів, які користуються сервсісом Гугл Маркет, ця умова виконується автоматично.

Розблокувати графічний ключ на телефоні можна таким чином:

 • вводіть графічний малюнок, поки система сама не запропонує
 • треба почекати півхвилини або не покажеться повідомлення Забули пароль?;
 • після його появи, тисніть на іконку, вводіть свою електронну адресу та пароль до неї;
 • натискайте на значок Увійти в систему (Sign in);
 • користуйтеся своїм телефоном.

Що може піти не так?

Якщо ви не пам'ятаєте пароль від свого Google-аккаунта, то вам доведеться відновити його на іншому пристрої, що мають підключення до Мережі. Якщо у вас немає доступу до іншого девайсу, то виконуйте такі кроки:

 • натисніть «Екстрений виклик»;
 • наберіть * # * # 7378423 # * # *;
 • вибирайте Service Test - Wlan;
 • з єднайтеся з Інтернетом або доступним вай-фай;
 • відновлюєте доступ до свого облікового запису за стандартною схемою.

Як збити графічний ключ на Андроїд за допомогою розрядки акумулятора: інструкція

разблокировка

Пароль, графічний ключ і інші дані можна не вводити, якщо ви дочекаєтеся розрядки акумулятора. Щоб ваша батарея сіла раніше потрібно використовувати телефон кілька годин на максимальних налаштуваннях.

Після закінчення зарядки, на екрані телефону з'явиться меню з налаштуваннями живлення, після чого блокування зніметься саме. Тоді вам потрібно буде знайти в меню вашого телефону пункт з настройками безпеки і відключити блокування.

Заводське розблокування: скидання всіх налаштувань

разблокиловка

Відновити доступ до телефону можна кардинальним способом - скинути всі налаштування. Однак, в даному випадку ви повністю втратите всі дані, збережені в телефоні: номера, паролі, фото, аудіо та відео. Радимо зберігати всі дані на карті пам'яті, що дозволить вам уникнути шкоди.

Відзначимо, що механізм скидання налаштувань у кожної компанії з виробництва смартфонів відрізняється. Але все телефону використовують приблизно один алгоритм роботи і способи скидання налаштувань на них схожий.

Для того, щоб скинути настройки потрібно використовувати меню Recovery. Для включення режиму потрібно одночасно натиснути на кнопки гучності і включити комбінації кнопок гучності, центральної і включення.

Відкривши меню Recovery, вам потрібно виконати шлях: wipe / factoru reset - delete all user data - rebot system now. Для роботи слід використовувати кнопки гучності, а кнопкою вибору вибір використовувати кнопку включення.

Вчимося розблокування при видаленням файлу gesture.key

разблокировка

Розблокування телефону за допомогою скидання налаштувань є дієвим, але не універсальним методом, так як при його використанні втрачаються всі дані.

Однак, є методи, які допоможуть зламати систему без втрати даних:

 • зайдіть в меню Recovery;
 • підіть по шляху: Recovery - data - system;
 • знайдіть меню gesture.key;
 • перезавантажте телефон;
 • користуйтеся апаратом

Розблокування телефону: чим допоможе сервісний центр

Даний спосіб є найпростішим, проте займе ваш час і вимагає грошей. Віднесіть заблокований телефон в сервісний центр і замовте негарантійний ремонт за окрему плату.