Зорепад Леоніди можна спостерігати щороку приблизно в середині листопада - з 14 по 21 число. У 2019 році пік метеоритного дощу прийдеться на 17-18 листопада.

Саме в ці дні неозброєним оком на небі можна буде побачити неймовірної краси зорепад в той час, як Земля буде проходити через метеоритний потік.

Зорепад, КП
Зорепад, КП

Земля потрапить в потік речовини, які формує комета 55Р/Темпеля – Туттля під час того, як вона знаходиться близько до Сонця. Саме ця комета формує зорепад Леоніди. Крихітні частинки пилу з комети потрапляють в атмосферу Землі.

Зорепад, spbdnevnik
Зорепад, spbdnevnik

Популярні новини зараз
Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Митрополит Паша "Мерседес" відкрито погрожує президенту Володимиру Зеленському: "Бійтеся, лихо вашій родині..." Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Назву зорепад отримав через те, що те місце на небі, звідки він "починається" знаходиться в сузір'ї Лева.

У 2019 році спостерігати зорепад Леоніди можна з 14 по 21 листопада, але найяскравіші дні 17 та 18 листопада.

Нагадаємо, раніше новий рік 2020: прикмети, забобони, повір'я та головні заборони.

Також Знай.uа писав: знайди 10 відмінностей: Хаббл показав далекого "двійника" нашої галактики, схожість очевидна.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що українці вперше відправили в космос духовку: чи вдасться спекти пиріжки в умовах мікрогравітації.