Народні обранці почали втілювати план щодо повернення в Україну наших громадян, які відбувають покарання у в'язницях за кордоном. Як стало відомо, у різних країнах світу засудили до ув'язнення 6180 українців. Голова робочої групи Комітету парламенту з прав людини Дмитро Лубинець розповів детальніше, скільки українців сидять ув’язненими у різних країнах.

"У в'язницях Греції — 168 українців, яких звинувачують у транзит нелегальних мігрантів. Організовані злочинні групи дуже часто обманом вербували їх нібито для роботи на туристичних суднах, а насправді залучали до протизаконних угод. Строки покарання — від 20 до 280 років", - заявив голова робочої групи Комітету парламенту з прав людини Дмитро Лубинець.

у тюрмі
у тюрмі

За словами чиновника, найближчим часом уряд прийме низку конкретних дій для повернення на батьківщину ув'язнених українців.

В даний план входять першочергові кроки щодо повернення громадян України з в'язниць Греції на батьківщину.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" підказала, що "Холостяк" Заливако прийде до неї в 11 випуску шоу: "Не отрекаются любя"

Слава Камінська з "НеАнгелів" втратила найближчу людину: "Я так боялася"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Показати ще

До речі, у Раді хочуть відійти від основного методу покарання злочинців і закрити близько третини тюрьм. У Мін'юсті пропонують замінити тюремне ув'язнення на методи, які застосовують в Європі — покарання у вигляді програми корекції, часткову ізоляцію або носіння електронного браслета.

Львівська в'язниця
Львівська в'язниця

На сьогодні в Україні існують понад 100 тюремних установ. Старі тюрми планують закрити і земельні ділянки продати, а на місці деяких побудувани нові заклади. Реалізація проекту запланована в 2020 році, однак для цього Україні необхідно іноземне фінансування.

Нагадаємо, що у Раді хочуть повернути на батьківщину українських зеків. Почали розробляти план про повернення ув'язнених з інших країн на батьківщину.

Як повідомляв портал Знай.ua, президент України Володимир Зеленський стрімко втрачає популярність серед українців.

Також портал Знай.ua писав, що президент України Володимир Зеленський опублікував звернення до українців на тему земельної реформи.