Влітку в Україні відбулося зниження цін на газ через падіння вартості європейського газу. Проте вже з грудня очікується підвищення тарифів на "блакитне паливо" для населення.

Очікується, що через місяць ціни на газ для населення підвищаться ще на 20%, оскільки європейські ціни на газ вже виросли у 1,5 раза. Про це повідомляє економічний експерт Віктор Скаршевський.

Ціни на газ, фото: oilreview.kiev.ua
Ціни на газ, фото: oilreview.kiev.ua

"Важливо розуміти, що зараз ми живемо за формулою прив'язки ціни на газ до імпортного паритету, а з 1 січня 2020 року знімається верхня межа тарифів на природний газ для населення", - уточнив економіст. Віктор Скаршевський

Експерт пояснив, що у випадку, якщо імпортний газ буде коштувати, так само як в минулому році, тобто близько 12-14 грн за кубометр, то і така ж ціна буде для українців. Відповідно, це спричинить збільшення тарифів на тепло.

Популярні новини зараз
Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Ціни на газ, фото: topwar
Ціни на газ, фото: topwar

Нагадаємо, раніше розповіли про головні переваги сонячних панелей та терміни їх окупності

Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям перерахують тарифи на газ та гарячу воду

Також "Знай.ua" писав, як розподілити сімейний бюджет і дожити до зарплати