В Україні вже з 1 жовтня 2019 року діють нові правила щодо монетизації пільг на оплату за оплату житлово-комунальних послуг. А нещодавно в країні стартував опалювальний сезон, саме поетом у Мінсоцполітики вирішили дати роз'яснення по новій системі.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Мінсоцполітики.

У повідомленні наголошується, що тепер пільговики можуть отримати грошові кошти в готівковій або безготівковій формі. Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу без урахування пільг.

отримання субсидії
отримання субсидії

Відомо, що порядок розрахунку пільги залишається майже незмінним. Розмір пільги щомісяця розраховує орган соціального захисту населення. Суму пільги розраховуватимуть, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Популярні новини зараз

День прощання із загиблою учасницею "МастерШеф" Стелою Клименко: сліз не стримати

Отруйна амброзія заполонила двори українців, комунальники не можуть дати ради: "Вириваю самостійно"

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

Катя Осадча показала, як годує грудьми новонародженого сина: "Несамовито худла"

Показати ще

отримання субсидії
отримання субсидії

Також стало відомо, що починаючи з листопада гроші за пільги кожній людині виплачуються окремо - видаються готівкою або переводяться на рахунок Ощадбанку. Видача в готівковій формі можлива тільки за умови, якщо пільговик написав відповідну заяву в орган соцзахисту до 15 жовтня 2019 року. Пільговик, який отримав готівку, сплачує за спожиті комунальні послуги повну суму платіжки. Ті пільговики, які не написали заяви на отримання пільги готівкою, мають справу з безготівковим розрахунком.

Нагадаємо, українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення.

Як повідомляв Знай.uа нові правила для пільговиків: українцям нагадали, куди поділися субсидії і коли їх повернуть.

Знай.uа писав, банкомати стануть пережитком минулого: готівка будуть видавати прямо в магазинах АЗС.